Tłumaczenia artykułów prasowych, publikacji, materiałów informacyjnych

W kontaktach z obcojęzycznymi mediami pragniesz być precyzyjny, konkretny, a przede wszystkim skuteczny? Powierz nam przekład dowolnego tekstu, a przekonasz się, jak efektywna może być komunikacja na linii przedsiębiorstwo-prasa.

Obsługa tłumaczeniowa biur prasowych

Od wielu lat prowadzimy obsługę tłumaczeniową biur prasowych średnich i dużych przedsiębiorstw. Z doświadczenia wiemy, jak powinna wyglądać efektywna komunikacja z przedstawicielami różnego rodzaju mediów – prasy, telewizji, radia czy internetowego portalu. Wiemy, jak pisać do dziennikarzy, by dana wiadomość wyróżniła się spośród wielu innych. Znajomość zasad współpracy z mediami pomaga nam w skomponowaniu i przetłumaczeniu informacji, notatek czy oświadczeń. Nie bez znaczenia pozostaje swobodne poruszanie się w świecie nowych technologii. Dostosujemy konkretną wiadomość do wymogów technicznych i savoir-vivre’u dowolnego obcojęzycznego portalu. W przypadku kontaktowania się z przedstawicielami zagranicznej prasy, przy przekładzie informacji dokonamy również jej lokalizacji, tzn. dostosowania do warunków kulturowych odbiorcy.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

To przede wszystkim sytuacje kryzysowe wymagają szybkiej reakcji ze strony biura prasowego – dlatego na życzenie wykonujemy tłumaczenia w trybie przyspieszonym. Dokonujemy przekładu szybko i solidnie – tak, by przekazać mediom najważniejsze informacje jeszcze przed publikacją.

Zlecając nam tłumaczenia wszelkich dokumentów, decydujesz się na:

  •  maksymalnie dopracowane, wysokiej jakości materiały;
  •  terminowe wykonanie powierzonej pracy;
  •  szybki i bezproblemowy kontakt z pracownikami naszego biura tłumaczeń;
  •  skuteczny i dostosowany do grupy docelowej przekaz.

Współpracuj ze specjalistami

Wykonujemy tłumaczenia wydanych przez biura prasowe oświadczeń, notatek, pism, artykułów sponsorowanych, briefingów kierowanych do obcojęzycznego zarządu, a także wszelkich innych treści. Dzięki współpracy z rozbudowaną kadrą native-speaker’ów, zapewniamy przekłady zarówno w tych najpopularniejszych, jak i mniej typowych kombinacjach językowych. Oferujemy również tłumaczenia przysięgłe wszelkich oficjalnych dokumentów, oraz tłumaczenia ustne konferencji prasowych, publicznych wystąpień oraz dyskusji. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki temu wykonujemy także tłumaczenia wszelkich tekstów specjalistycznych, zawierających słownictwo branżowe. Wykonujemy również tłumaczenia ustne organizowanych w nagłych sytuacjach konferencji prasowych.

Zamów tłumaczenie informacji prasowych przez internet

Współpraca z nami to nie tylko wysokiej jakości profesjonalne przekłady, lecz również szereg udogodnień. Dla stałych Klientów przewidzieliśmy m.in.: dostęp do specjalnej platformy, pozwalającej na szybkie, proste i wygodne wysyłanie tekstów do tłumaczenia; możliwość skorzystania z całodobowej infolinii; współpracę z wyspecjalizowanym zespołem tłumaczy; pomoc dedykowanego opiekuna; atrakcyjne rabaty na nasze usługi; możliwość wystawienia miesięcznej faktury zbiorczej.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę