Profesjonalne tłumaczenia w parze językowej włoski-hiszpański

 

Profesjonalny zespół

Nie każdy tekst może zostać przetłumaczony przez wszystkich lingwistów. Często okazuje się, że tylko specyficzne osoby mogą się tego podjąć. Mowa tu nie o wąskiej specjalizacji fachowych treści – choć ta jest również niezwykle istotna – ale o wartościach kulturowych, które niejednokrotnie powinny być przestrzegane w przekładach. Na całe szczęście nasz zespół jest międzynarodowy. Są w nich także native speakerzy, który doskonale potrafią wczuć się w realia kraju, z którego pochodzą i wykonać adekwatne tłumaczenie.

Poufność

Nasze biuro cieszy się bardzo dużym zaufaniem Klientów. Fakt ten wynika zapewne z tego, że zespół naszych pracowników to nie tylko wykwalifikowane i doświadczone osoby, ale przede wszystkim godni zaufania partnerzy biznesowi dla Twojej firmy. Możesz być pewien, że przesyłając nam tekst do tłumaczenia, a wraz z nim często poufne dane dotyczące Twojego przedsiębiorstwa, nie wyjdą one poza krąg osób bezpośrednio zaangażowanych w pracę nad Twoim zleceniem. Dodatkowo, jeśli będziesz chciał, nasi pracownicy mogą podpisać stosowną klauzulę o poufności we współpracy.

Konkurencyjne ceny

Wysoka jakość nie musi od razu oznaczać wysokiej ceny. Udowadniamy to w naszym biurze, łącząc pełen profesjonalizm z indywidualnym systemem wyceniania zleceń. Podsyłając nam tekst, w niedługim czasie otrzymasz w pełni fachową, a mimo to bezpłatną i w żaden sposób niezobowiązującą ofertę cenową, która będzie dostosowana do Twoich potrzeb i adekwatna do poziomu skomplikowania i rozbudowania treści, które docelowo mają zostać przełożone na język obcy.

Pełen profesjonalizm

Pragniemy spełniać Twoje oczekiwania, oferując Ci wyłącznie w pełni profesjonalne usługi. Udaje nam się tego dokonać dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi tłumaczy, specjalistów, korektorów, koordynatorów projektów, native speakerów, lingwistów, filologów, pracowników Działu Obsługi Klienta i wielu innych osób, które dbają o jakość oferty i świadczonych działań przez cały proces realizacji Twojego zlecenia.

Kompleksowa oferta tłumaczeń z języka włoskiego na język hiszpański i z języka hiszpańskiego na język włoski

Tłumaczenia specjalistyczne

Nasz zespół składa się wyłącznie z profesjonalistów, którzy poza kwalifikacjami w zakresie lingwistyki, posiadają również szeroką wiedzę z wybranych dziedzin. Dzięki temu możemy zaproponować najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne. Nasza oferta w tym przypadku obejmuje między innymi tematykę: medycyny, farmacji, weterynarii, technologii, prawodawstwa, sądownictwa, finansów, ekonomii i wielu innych dyscyplin naukowych. Oprócz podstawowych przekładów, możemy również zaproponować Ci tłumaczenia prac badawczych i naukowych. Aby zapewnić Ci realizację Twojego zlecenia na najwyższym poziomie, nasi specjaliści od lingwistyki, konsultują się z fachowcami w konkretnych dyscyplinach naukowych. Jeśli więc potrzebujesz specjalistycznego tłumaczenia w parze językowej włoski-hiszpański, zgłoś się do nas jeszcze dziś.

Tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia te stanowią niezwykle specyficzną grupę tekstów. Charakteryzują się bowiem bardzo fachowym i często zaawansowanym słownictwem. Tylko w pełni wykwalifikowani i doświadczeni lingwiści, posiadający dodatkowo bieżącą wiedzę merytoryczną z zakresu tej dziedziny, są w stanie wykonać profesjonalne i bezbłędne przekłady. Wprowadzając na zagraniczny rynek swój produkt bądź usługę, zapewne będziesz potrzebował tłumaczeń: dokumentacji patentowej i samych patentów, instrukcji obsługi, harmonogramów, kosztorysów, dokumentów przetargowych, technicznych i wielu innych. Oferujemy Ci najwyższej jakości przekłady lingwistyczne z języka włoskiego na język hiszpański i z języka hiszpańskiego na język włoski. Zaufaj nam już teraz i odnieś sukces na rynkach międzynarodowych.

Tłumaczenia ustne

W wielu sytuacjach – biznesowych, naukowych i nie tylko – okazuje się, że tłumaczenia pisemne nie są wystarczające. Wówczas pojawia się potrzeba znalezienia w pełni wykwalifikowanego tłumacza ustnego, który doskonale orientuje się w aktualnym, branżowym słownictwie i posiada bieżącą wiedzę w danym obszarze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, takich, jak Ty, wprowadziliśmy do naszej oferty profesjonalne przekłady ustne – konsekutywne oraz symultaniczne – w parze językowej włoski-hiszpański, z zakresu między innymi: budownictwa, medycyny, prawa, sądownictwa, dyscyplin naukowych i wielu innych dziedzin. Skontaktuj się z naszym biurem jeszcze dziś, a dobierzemy tłumacza z adekwatną wiedzą do Twoich potrzeb, który będzie mógł towarzyszyć Ci podczas negocjacji i rozmów biznesowych z zagranicznymi kontrahentami, międzynarodowych konferencji, rozpraw sądowych w innych krajach i pozostałych spotkań.

Tłumaczenia umów i dokumentacji firmowej

Jeżeli Twoje przedsiębiorstwo nawiązało lub planuje podjąć współpracę z Włochami albo Hiszpanami, w niedługim czasie będziesz najpewniej potrzebował profesjonalnych tłumaczeń umów i dokumentacji. Wiedząc, jak wiele firm znajduje się w takiej sytuacji, oferujemy Ci przekłady w parze językowej włoski-hiszpański, których podejmą się nasi wysoce wykwalifikowani lingwiści, którzy posiadają potrzebną wiedzę specjalistyczną. Specjalnie dla Ciebie dokonają przekładów między innymi: umów spółek – cywilnych i jawnych – umów handlowych, kontraktów, korespondencji służbowej oraz wszelkiego rodzaju dokumentacji firmowej. Nasi fachowcy z pełną rzetelnością i bez żadnych błędów przetłumaczą wszystkie treści, mając na uwadze to, by teksty wynikowe w pełni odzwierciedlały oryginały, jakie nam dostarczysz. Skontaktuj się z nami już teraz i prześlij dokumenty, do których potrzebujesz przekładu, a na sam początek bezpłatnie i bez zobowiązań wycenimy Twoje zlecenie.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę