Tłumaczenia pozwów sądowych i innych dokumentów sądowych

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneOferujemy tłumaczenia pozwów, które należą do jednych z najważniejszych pism procesowych. Są one dokumentami wszczynającymi procesy cywilne oraz mają wpływ na to, jak potoczy się całe postępowanie. W naszym biurze zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych tłumaczy. Wielu z nich posiada dodatkowe wykształcenie z dziedzin prawodawstwa i sądownictwa, a na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie w świadczeniu przekładów tego typu. Dzięki tak profesjonalnemu zespołowi, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci wyłącznie najwyższą jakość tekstu wynikowego. Zapewniamy bezbłędne zredagowanie pozwu w języku, którego potrzebujesz, przy użyciu tylko branżowego, aktualnie obowiązującego słownictwa, które dla  dziedziny prawa i sądownictwa jest szczególnie charakterystyczne i skomplikowane. Przekonaj się o tym już dziś i prześlij nam swój pozew do niezobowiązującej i bezpłatnej wyceny.

Przykładowa lista pozwów, które tłumaczymy:

 • pozew o separację, rozwód, alimenty, unieważnienie małżeństwa,
 • pozew o ustalenie/zaprzeczenie ojcostwa,
 • pozew o rozdzielność majątkową,
 • pozew o zniesienie wspólności majątkowej,
 • pozew o rozwiązanie spółki,
 • pozew o zapłatę,
 • pozew o eksmisję,
 • pozew o zachowek,
 • pozew o wydanie nieruchomości/ruchomości/określonej rzeczy/pieniędzy,
 • pozew o czynienie lub nieczynienie,
 • pozew o zaprzeczenie,
 • pozew o zniesienie (wstrzymanie się od podjęcia określonych działań),
 • pozew o opróżnienie lokalu,
 • pozew o zaprzestanie immisji,
 • pozew o udostępnienie drogi,
 • pozew o zadośćuczynienie,
 • pozew o stwierdzenie istnienia/nieistnienia stosunku prawnego/prawa/ stosunku pracy /najmu,
 • pozew zbiorowy,
 • i wiele innych.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia dla klientów indywidualnych

Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeniową klientów indywidualnych, wykonując przekłady, które zlecamy tłumaczom przysięgłym, w trybie standardowym, pilnym lub ekspresowym. W przypadku osób prywatnych, najczęściej tłumaczone są pozwy o: rozwód, alimenty, ustalenie ojcostwa czy rozdzielność majątkową. Od lat świadczymy profesjonalne usługi tłumaczeniowe z zakresu prawodawstwa i sądownictwa. Wykwalifikowani w tych dziedzinach tłumacze dołożą wszelkich starań, by przekład Twojego pozwu był poprawny pod względem merytorycznym i przede wszystkim zgodny z oryginałem.

Tłumaczenia dla firm i kancelarii prawnych

Zajmujemy się tłumaczeniami różnego rodzaju z zakresu prawa i sądownictwa, w tym przekładami pozwów, dedykowanymi firmom i przedsiębiorstwom, zarówno tym mniejszym jak i większym. Przedsiębiorcy najczęściej wytaczają procesy z powództwa: rozwiązania spółki, zapłaty czy też wydania pieniędzy, rzeczy, ruchomości lub też nieruchomości. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia wszystkich wymienionych rodzajów pozwów, wykonywane przez najwyższej klasy specjalistów, co jest gwarancją wysokiej jakości i bezbłędności tekstu wynikowego.

Tłumaczenia wykonywane są przez fachowców biegle posługujących się terminologią prawną i prawniczą.

Nasz zespół to sztab profesjonalnych tłumaczy, którzy nie tylko posiadają rozległą wiedzę lingwistyczną, ale również merytoryczną z zakresu prawa i sądownictwa. Prawodawstwo i sądownictwo stanowią grupę jednych z najbardziej specyficznych profesji. Opierają się na ustawach, kodeksach i wielu innych dokumentach, w których treści niemal każdego roku zachodzą znaczące lub mniej poważne zmiany. Wszystko to sprawia, że kwestiami prawnymi i sądowymi muszą zajmować się specjaliści wykwalifikowani pod tym właśnie kątem. Dlatego do realizacji każdego zlecenia przydzielamy najlepszych fachowców, którzy dodatkowo współpracują z prawnikami, adwokatami, sędziami i radcami prawnymi, czuwającymi nad bezbłędną interpretacją i ostatecznym kształtem merytorycznym przekładów. A wszystko to po to, by móc świadczyć usługi najwyższej jakości.

Tłumaczenia pozwów o świadczenia, o ustalenie lub ukształtowanie prawa albo stosunku prawnego

Wykonujemy tłumaczenia wszelkich rodzajów pozwów, niezależnie od tego, czego w postępowaniu powód domaga się od pozwanego. W naszej ofercie znajdują się przekłady m.in. : powództwa o świadczenia (np. pozew o wydanie rzeczy lub pieniędzy), powództwa o ustalenie prawa lub stosunku prawnego (np. pozew o stwierdzenie istnienia stosunku pracy) oraz powództwa o ukształtowanie prawa albo stosunku prawnego (np. pozew o zniesienie wspólności majątkowej). W każdym z tych przypadków od lat realizujemy profesjonalne tłumaczenia w wielu parach językowych, o których wysokiej jakości świadczy ogromna grupa zadowolonych klientów.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę