Tłumaczenia medyczne w zakresie ginekologii i położnictwa

Tłumaczenia medyczne ginekologia i położnictwoWśród oferowanych przez nas tłumaczeń medycznych dużą wagę przywiązujemy do specjalizacji ginekologicznej i położniczej, w której odnotowaliśmy sporo sukcesów i pozytywnie zrealizowanych projektów.

Zależy nam na dostarczaniu tylko nowoczesnej wiedzy popartej praktycznymi umiejętnościami, dlatego też nasi tłumacze są również zawsze należycie przygotowani pod względem merytorycznym, by oferować tłumaczenia na jak najwyższym poziomie.

Tłumaczymy materiały związane z różnymi technikami operacyjnymi, procedurami diagnostyczno-leczniczymi zarówno w warunkach szpitalnych jak i ambulatoryjnych, dokumentację związaną z indywidualnym postępowaniem medycznym, profilaktyką oraz tą związaną z codziennym wykonywaniem praktyki lekarskiej (pisma, opisy, karty, dokumentację medyczną, szpitalną).

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

 

Tłumaczenia dokumentacji medycznej

Zespół specjalistów, który w naszym biurze tłumaczeń zajmuje się głównie przekładami z zakresu medycyny, bardzo chętnie podejmie się kompleksowej obsługi tłumaczeniowej pełnej dokumentacji medycznej z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapraszamy uczelnie wyższe, szpitale oraz klientów indywidualnych

Tłumaczenia publikacji naukowych

W zakresie wielojęzycznych tłumaczeń medycznych z dziedziny ginekologii i położnictwa oferujemy szeroką gamę tematyczną tekstów naukowych publikowanych zarówno w prasie krajowej jak i zagranicznej. Tłumaczymy również większe publikacje takie jak książki, czasopisma, periodyki, kwartalniki oraz materiały konferencyjno-szkoleniowe.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę