Tłumaczenia tekstów specjalistycznych z zakresu gastroenterologii

Tłumaczenia Gastroenterologia gastrologią Jako specjaliści w dostarczaniu kompleksowych tłumaczeń medycznych na najwyższym poziomie popartym wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi pozytywnymi referencjami, z przyjemnością podejmiemy się również tłumaczeń specjalistycznych z dziedziny gastrologii (gastroenterologii). Przetłumaczymy dowolne dokumenty dotyczące schorzeń układu pokarmowego, przełyku, żołądka, jelit.

Współpracujemy z wybitnymi fachowcami w dziedzinie chorób układu pokarmowego uznanymi np. w Polskim Towarzystwie Gastroenterologii bądź Polskim Towarzystwie Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci. Dostarczamy zarówno dokumentację medyczną, jak i publikacje naukowe, opisy techniczne medycznych maszyn i urządzeń oraz materiały na potrzeby koncernów farmaceutycznych, aptek i gabinetów lekarskich.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia dedykowane farmacji

W zakresie tłumaczeń gastrologicznych (gastroenterologicznych) realizujemy wiele projektów tłumaczeniowych z zakresu farmacji. Oferujemy specjalistyczne tłumaczenia zarówno dla dużych koncernów farmaceutycznych jak i dla mniejszych producentów leków, suplementów diety czy kosmetyków.

Tłumaczenia publikacji naukowych

W dziedzinie gastrologii powstaje coraz więcej poważnych i uznanych publikacji naukowych tłumaczonych zarówno na języki europejskie jak i światowe. Wiele jednostek badawczych oraz naukowych dzieli się swoimi dokonaniami ze specjalistami z innych krajów. Dołącz do tego grona i zacznij współpracę z nami.

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny
Oceń page