Pragniesz zaprezentować się w trakcie postępowania kwalifikacyjnego od najlepszej strony? Zleć nam tłumaczenie listu motywacyjnego, a w profesjonalny sposób przedstawimy w języku obcym wszystkie istotne informacje, które mogą przyczynić się do pomyślnego przejścia procesu rekrutacji.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu wszelkiego rodzaju dokumentów kwalifikacyjnych: CV, życiorysów, listów motywacyjnych, referencji, listów polecających, a także w tłumaczeniu przysięgłym dyplomów, świadectw, certyfikatów i różnorodnych załączników. Każdy przekład traktujemy indywidualnie, zwracając uwagę na potrzeby klienta. Tworzymy wykwalifikowany zespół, który nie boi się wyzwań. Dzięki współpracy z wieloma native-speakerami oraz specjalistami z różnych branż, możemy zaproponować tłumaczenia na rzadziej spotykane języki docelowe, a także z niszowych dziedzin, które dopiero się rozwijają.

Zleć nam tłumaczenie listu motywacyjnego, a otrzymasz:

  •  opracowany zgodnie ze standardami formalnego języka obcego dokument,
  •  precyzyjny i dokładny przekład treści,
  •  szybki kontakt, a po przesłaniu przykładowego tekstu do tłumaczenia, niezobowiązującą i bezpłatną wycenę,
  •  w przypadku dłuższej współpracy – szereg dodatkowych korzyści.

Indywidualne podejście

Każdego przekładu dokonujemy z równym zaangażowaniem. Wiemy, jaką wagę mają dla Klienta odpowiednio opracowane dokumenty rekrutacyjne. Nasi tłumacze posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie, pozwalające na dostosowanie treści listu motywacyjnego do aktualnych form, praktykowanych na różnych rynkach pracy. Jesteśmy zespołem, który wypracował skuteczny, a przede wszystkim wiążący się z korzyściami dla klienta model tłumaczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczeń CV.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę