Usługi lokalizacyjne – inżynieria lokalizacyjna

W naszym biurze tłumaczeń wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania, dzięki czemu świadczone przez nas usługi cechują się nie tylko wysoką jakością i profesjonalizmem, ale również skutecznością. Mając na uwadze efektowność narzędzi marketingowych wykorzystywanych przy okazji przekładu danego tekstu, proponujemy Państwu ofertę inżynierii lokalizacyjnej. W ramach tej usługi skupiamy swoją uwagę na licznych procedurach, których celem jest odpowiednie przetwarzanie danych na każdym etapie tłumaczenia zleconych materiałów. Wykorzystując rozbudowane procesy i możliwości, jakie daje marketing, staramy się, aby docelowy przekład był zarówno poprawny merytorycznie, jak również użyteczny, funkcjonalny i przynoszący pożądane przez Klienta rezultaty.

Co wchodzi w skład usług związanych z inżynierią lokalizacyjną?

  • po pierwsze, dogłębne zbadanie uwarunkowań wewnętrznych i okoliczności zewnętrznych stanu wyjściowego,
  • po drugie, zaproponowanie skutecznych rozwiązań marketingowych i przygotowanie unikatowego scenariusza procesów lokalizacyjnych,
  • po trzecie, profesjonalne zrealizowanie lokalizacji oprogramowania i stron internetowych, w tym wyodrębnienie treści do tłumaczenia z kodu źródłowego, kompilacje zlokalizowanych produktów w aplikacje i witryny internetowe, profesjonalna obsługa i aktualizacja baz tłumaczeniowych.

Na czym polega lokalizacja oprogramowania i lokalizacja stron internetowych?

W skład oferowanych przez nas usług z zakresu inżynierii lokalizacyjnej wchodzi seria poszczególnych procesów, w realizowaniu których wykorzystywane są specjalistyczne narzędzia.

  • W przypadku lokalizacji oprogramowania zastosowanie tych zaawansowanych technologicznie rozwiązań pozwala na dokładne wychwycenie z interfejsu użytkownika tekstu przeznaczonego do przetłumaczenia. Po starannym wykonaniu przekładu przez doświadczonych i kompetentnych tłumaczy docelowe treści zostają wprowadzone w to samo miejsce, z zachowaniem przejrzystego i funkcjonalnego układu graficznego.
  • Analogiczny mechanizm wykorzystywany jest w procesie lokalizacji witryn internetowych. Nasi specjaliści w pierwszej kolejności wyodrębniają z kodu źródłowego strony www te materiały, które mają być przełożone, po czym umieszczają tam teksty opracowane już przez naszych tłumaczy.
Tego rodzaju rozwiązania przynoszą korzystne rezultaty w wielu aspektach. Ich zastosowanie pozwala m.in. z wyprzedzeniem zidentyfikować błędy powstałe w wyniku zmiany parametrów języka. Dzięki temu można je szybko wyeliminować przed oddaniem zleceniodawcy ostatecznej wersji tłumaczenia. Zapewniamy ponadto, że usługi z zakresu inżynierii lokalizacyjnej przyczynią się do umocnienia pozycji Państwa firmy na rynku i znacznie ułatwią dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów. Szczegółowe informacje można uzyskać, kontaktując się z nami lub przesyłając nam zapytanie ofertowe.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę