Tłumaczenia dla hoteli i branży hotelarskiej

Miarą sukcesu dla instytucji z branży hotelarskiej jest ilość przyjmowanych gości – szczególnie tych zagranicznych, którzy podnoszą prestiż danego miejsca. Skorzystaj z usług naszego biura tłumaczeń i dotrzyj ze swoją ofertą do szerokiej grupy obcojęzycznych klientów!

Jak dostosować przekaz do grupy odbiorców, pochodzących z danego kraju? Samo tłumaczenie strony internetowej na język docelowy nie zawsze wywoła pożądany skutek – potrzebna jest również jej lokalizacja. Skutecznie dostosujemy treści do warunków kulturowych Twoich potencjalnych klientów tak, by w sposób konkretny, a jednocześnie perswazyjny przekazać im Twoją ofertę. Zadbaj o efektywną komunikację marketingową już dziś!

Usługi tłumaczeniowe dla branży hotelarskiej

Tłumaczymy zarówno teksty marketingowe, jakie znaleźć można na stronach internetowych czy w ulotkach i folderach promocyjnych, jak i dokumenty pisane językiem formalnym: regulaminy hotelowe lub oferty biznesowe. Wykonujemy również przekłady menu i kart dań, powitalnych kart dla gości, jak również wszelkiej korespondencji mailowej. Tłumaczymy także ustnie (symultanicznie i konsekutywnie) rozmowy i negocjacje biznesowe, konferencje oraz spotkania. Dzięki współpracy z wieloma native-speaker’ami możemy zaoferować przekłady w wielu kombinacjach językowych, również tych mniej popularnych.

Na wysoką jakość naszych usług składa się:

– praca wykwalifikowanych, doświadczonych zespołów tłumaczy, którzy z entuzjazmem przyjmują wyzwania i z największą dokładnością podchodzą do przekładu każdego tekstu;

– współpraca z ekspertami, którzy zaznajomieni są zarówno z fachowym słownictwem, jak i bieżącą sytuacją w danej branży;

– szybki, bezproblemowy kontakt, a w przypadku regularnej współpracy – możliwość korzystania z całodobowej infolinii, a także możliwość zlecenia wykonania przekładu w trybie przyspieszonym.

Przekłady dopracowane do ostatniego szczegółu

Tłumaczenia dla instytucji działających w branży turystycznej wydają się łatwe jedynie z pozoru. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu przekładów dla hoteli, pensjonatów, sanatoriów i różnego rodzaju ośrodków wypoczynkowych – dzięki temu wiemy, jak dostosować ofertę do zagranicznych gości z danego kraju. Precyzyjnie tłumaczymy wszelkie dane teleadresowe tak, by potencjalni klienci mogli skontaktować się z recepcją i bez przeszkód dotrzeć do hotelu. Każdy przekład powstaje w procesie wieloetapowym, przeprowadzonym przez grupę doświadczonych tłumaczy.

 Skorzystaj z dodatkowych przywilejów

Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy wiele ułatwiających współpracę możliwości, tj. korzystanie z całodobowej infolinii, dostęp do systemu, który umożliwia szybkie i wygodne przesyłanie tekstów do tłumaczenia, współpracę z wykwalifikowanym, sprawdzonym już zespołem tłumaczy oraz pomoc dedykowanego opiekuna, wystawianie miesięcznej faktury zbiorczej, a także atrakcyjne obniżki cen wszystkich naszych usług. Gwarantujemy wysoką jakość każdego przekładu i chętnie słuchamy uwag.

Wyślij nam tekst, a dokonamy bezpłatnej wyceny jego tłumaczenia! Masz pytania? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA DLA BRANŻY HOTELARSKIEJ

Prowadząc hotel, pensjonat czy inną działalność w branży hotelarskiej, jednym z Twoich głównym wyznaczników sukcesu jest ilość gości odwiedzających. Żeby zapewnić nieustanny ruch w Twoim biznesie, niezbędnym jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów. Dlatego też kompleksowo przetłumaczymy Twoją stronę internetową, wszelkie regulaminy i cenniki, menu, karty dań oraz każdy inny dokument, który sprawi, że Twoja oferta będzie zrozumiała dla obcokrajowców.

Strony internetowe

W dobie, gdy Internet jest medium najbardziej opiniotwórczym, nie sposób wyobrazić sobie, by szanujące się firmy nie posiadały strony internetowej. Szczególnie istotną rolę pełni ona dla przedsiębiorstw z branży hotelarskiej. W tym przypadku strona internetowa jest specyficzną wizytówką, z której potencjalny klient może zaczerpnąć podstawowe, aczkolwiek najbardziej interesujące go informacje. To właśnie tam obejrzy galerię zdjęć obiektu i okolicy, w jakiej jest usytuowany, zapozna się z cennikiem i całą ofertą, a także uzyska dane kontaktowe. Polska jest krajem coraz chętniej odwiedzanym przez obcokrajowców. Doceniają oni naszą gościnność, kulturę, kuchnię i malownicze krajobrazy, które podziwiać można praktycznie każdą porą roku. Prowadząc hotel, pensjonat lub inny obiekt tego typu, warto pamiętać, by wyjść naprzeciw potrzebom zagranicznych turystów i w taki sposób skonstruować swoją stronę internetową, by była dla nich przyjazna i łatwa w odbiorze. W takim wypadku nie ma prostszego sposobu, jak tylko stworzenie jej w kilku wersjach językowych. I w tym momencie pojawiamy się my! Specjalnie dla Państwa świadczymy kompleksową usługę przekładu lingwistycznego na dowolny język. Od teraz w Państwa obiekcie będzie pojawiało się coraz szersze grono międzynarodowych gości. Sprawdź naszą ofertę: tłumaczenia stron internetowych.

Ubezpieczenia

Ubezpieczenia stanowią niezwykle istotną kategorię dla każdego człowieka. Zabezpieczamy się przed nieszczęśliwymi zdarzeniami, chronimy nasze zdrowie, przyszłość i dobytek naszego życia. Również w branży hotelarskiej wszelkiego rodzaju asekuracje nie są już przywilejem, ale codziennością bez której większość z nas najprawdopodobniej nie zdecydowałaby się odbyć podróży, szczególnie tej zagranicznej. Wyjeżdżający ubezpiecza zwykle swój bagaż, sprzęt, ewentualne koszty leczenia i tym podobne kwestie. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy kompleksowe tłumaczenia związane z asekuracją. Nasi wysoce wykwalifikowani lingwiści, posiadający doświadczenie w sektorze turystycznym i dodatkowo na co dzień współpracujący z najlepszymi w branży specjalistami w dziedzinie prawa i ubezpieczeń, dokonają dla Państwa najwyższej jakości przekładów wszelkiej koniecznej dokumentacji związanej z ubezpieczeniami, jak również materiałów promocyjnych z tego zakresu. Zlecając nam translację, mogą być Państwo spokojni o swoich klientów.

Materiały prasowe i marketingowe

Marketing jest wszechobecny w każdej firmie, niezależnie od branży w jakiej działa. To właśnie za sprawą instrumentów marketingowych przedsiębiorstwa są w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Prasa, również ta w wydaniu elektronicznym, jest wciąż jednym z najbardziej opiniotwórczych mediów. Dziennikarze lubią pisać praktycznie na każdy temat, wystarczy, że ktoś zdecyduje się im go podsunąć. Nic więc dziwnego, że również w branży hotelarskiej mają one bardzo szerokie zastosowanie. Chcąc zadbać o owocną promocję swojego obiektu nie sposób nie skorzystać z mechanizmów stricte marketingowych. Z kolei, mając zamiar nagłośnić niezwykłe wydarzenie, jakie będzie organizowane w obiekcie hotelowym, warto zwrócić się o pomoc do dziennikarzy z lokalnej lub krajowej prasy. Nasze biuro bardzo dobrze wie, jaką magię posiadają w sobie oba te narzędzia, dlatego do oferty wprowadziliśmy nowość, jaką są tłumaczenia prasowe i marketingowe dedykowane podmiotom z branży hotelarskiej. Wystarczy, że podejmiesz z nami współpracę, a już niebawem o Twoim obiekcie będzie głośno już nie tylko w kraju, ale również poza jego granicami. Sprawdź naszą ofertę: tłumaczenia materiałów prasowych

Tłumaczenia dla branży turystycznej

Wydawać by się mogło, że branża taka jak hotelarstwo jest na tyle intuicyjna i specyficzna, iż nawet nie znając języka kraju, do którego się podróżuje, bez problemu można przenocować w wybranym obiekcie na całym świecie. Być może kiedyś, gdy sektor turystyczny nie rozwijał się jeszcze w tak szybkim tempie, jak ma to miejsce obecnie, było to nawet możliwe. Jednakże dziś, gdy firmy z branży hotelarskiej oferują tak wiele usług komplementarnych, bez znajomości specyficznej nomenklatury w obcym języku, nie sposób dojść do stuprocentowego porozumienia na stopie hotelarz-gość. Zdając sobie sprawę z ciągłego rozwoju i poszerzania oferty podmiotów działających w branży hotelarskiej, wprowadziliśmy do naszych usług szeroki zakres przekładów translatorskich dedykowanych firmom z tego sektora. Powierzając nam tłumaczenia już dziś, niebawem będą się Państwo cieszyli ciągłym obłożeniem w swoim obiekcie. Sprawdź naszą ofertę: tłumaczenia dla branży turystycznej.

Media społecznościowe

“Nie ma Cię na Facebooku?! To nie istniejesz!” – to popularne ostatnimi czasy hasło znajduje każdego dnia faktyczne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Praktycznie każda, nawet najmniejsza firma, w jakiś sposób stara się zaistnieć w Internecie. Nie inaczej jest, jeśli mowa o branży hotelarskiej. Media społecznościowe nie ograniczają się jednak tylko i wyłącznie do Facebooka. Warto promować się również za pomocą innych narzędzi, takich jak: Twitter, Google +, Instagram, Pinterest, YouTube, czy też za sprawą specjalnie stworzonych dla naszego przedsiębiorstwa portali, na których nasi goście będą mogli wymieniać się spostrzeżeniami i propozycjami innowacji, jakie można wprowadzić w naszym obiekcie. Zdając sobie sprawę z wielkiej mocy social media, oferujemy stałą współpracę w ramach tłumaczenia wszystkich kanałów komunikacji Państwa hoteli ze społecznością obecnych i potencjalnych klientów. Dbając o łatwość przekazu informacji dla zagranicznych gości, zapewnią Państwo sobie duży szacunek w ich oczach i coraz większą popularność Państwa obiektu. Sprawdź naszą ofertę: tłumaczenia treści marketingowych w mediach społecznościowych