Profesjonalne tłumaczenia z języka czarnogórskiego oraz na język czarnogórski

Język czarnogórski jest jednym z czterech wariantów języka serbskochorwackiego (obok języka serbskiego, chorwackiego i bośniackiego). Należy do rodziny języków indoeuropejskich. Od 2007 roku jest językiem urzędowym na terenie Czarnogóry. Porozumiewa się nim ok. 145 tysięcy osób.
tłumaczenia na język czarnogórski
 
Liczny zespół tłumaczy pracujących w naszym biurze pozwala nam zaproponować Państwu kompleksowe tłumaczenia w języku czarnogórskim, w ramach którego dostarczymy Państwu zarówno tłumaczenia standardowe jak również tłumaczenia przysięgłe, specjalistyczne oraz techniczne.
Oferujemy tłumaczenia:

  • ekspresowe
  • przysięgłe
  • specjalistyczne
  • techniczne
tłumaczenia naukowe

Tłumaczenia specjalistyczne język czarnogórski

Tłumaczenia specjalistyczne to tłumaczenia wykonywane na potrzeby konkretnych dziedzin. W ramach współpracy z naszym biurem tłumaczeń mogą Państwo przetłumaczyć wszelkie dokumenty związane np. z branżą IT czy z branżą medyczną i farmaceutyczną. Przetłumaczymy również treści prawne i prawnicze, dokumenty dedykowane instytucjom administracji publicznej, treści medialne oraz dokumentację biznesową.
tłumaczenia dla transportu

Tłumaczenia techniczne język czarnogórski

Naszą specjalnością są tłumaczenia techniczne, w ramach których jesteśmy w stanie dostarczyć szereg tłumaczeń takich dokumentów jak przekłady instrukcji obsługi, dokumentacje techniczno-ruchowe, specyfikacje techniczne, katalogi produktów oraz wiele innych. Swoje tłumaczenia dostosowujemy do aktualnych przepisów prawa krajowego oraz międzynarodowego uwzględniającego dokładne normy występujące w każdej dziedzinie.

Cennik tłumaczeń pisemnych języka czarnogórskiego

Tłumaczenie zwykłe Tłumaczenie pilne Tłumaczenie ekspresowe
z języka czarnogórskiego na język czarnogórski z języka czarnogórskiego na język czarnogórski z języka czarnogórskiego na język czarnogórski
od 43 PLN od 48 PLN od 53 PLN od 58 PLN od 64 PLN od 66 PLN

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych stosujemy dopłatę w wysokości 30%. O konieczności dopłaty informujemy Klienta przed zleconym tłumaczeniem.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia umów

Tłumaczenie umów na język czarnogórski bądź z języka czarnogórskiego wymaga przede wszystkim znajomości specjalistycznego słownictwa prawniczego. Nasi tłumacze przysięgli są dla Państwa gwarancją, iż w ważnych dokumentach międzynarodowych nie zostaną popełnione żadne błędy, które mogłyby wiązać się z niebezpiecznymi i przykrymi konsekwencjami. Tłumaczymy dla Państwa umowy spółek, umowy kredytowe i leasingowe oraz wiele innych.

tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Tłumaczenia dokumentów

W zakresie tłumaczeń przysięgłych posiadamy duże doświadczenie w przygotowywaniu takich dokumentów jak dokumenty księgowe (faktury, rachunki, dokumentacja kadrowo-płacowa), dokumenty ubezpieczeniowe (dokumentacja powypadkowa, raporty o składkach), biznesplany oraz wiele takich, które wymagają udziału tłumacza przysięgłego (akty notarialne, skomplikowane i wieloaspektowe umowy spółek).

 
 
tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia przysięgłe to inaczej nazywane tłumaczenia poświadczone bądź uwierzytelnione, które spełniać muszą określone wymogi (opieczętowanie, odpowiednie adnotacje oraz rejestracja tłumacza w repertorium Ministerstwa Sprawiedliwości). W ramach prawnych tłumaczeń przysięgłych zapewnić możemy m.in. tłumaczenia pełnomocnictw i upoważnień, dokumentów przetargowych, dokumentacji księgowej i finansowej oraz każdej umowy i porozumienia.

tłumaczenia finansowe

Tłumaczenia dla firm

Oferujemy kompleksowe tłumaczenia Państwa dokumentów firmowych w tym tłumaczenia korespondencji biznesowej, instrukcji obsługi maszyn oraz urządzeń, umów i ofert handlowych, tekstów specjalistycznych oraz technicznych. Liczny zespół doświadczonych tłumaczy zapewni Państwu sprawną i rzetelną realizację powierzonych zleceń, a zasada poufności, jaką się kierujemy, sprawi, że Państwa dokumenty będą u nas bezpieczne.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę