Oferta tłumaczeń nagrań dźwiękowych i audiowizualnych oraz podkład lektorski wykonany przez native speakera

Podkład lektorski wykonany przez native speakeraZajmujemy się zarówno tłumaczeniami i transkrypcją obcojęzycznych produkcji oraz ich nagraniami w języku polskim, jak również tłumaczeniem i transkrypcją polskich produkcji wraz z ich dostosowaniem (lokalizacją) do zagranicznych odbiorców i nagraniem wersji lektorskiej z udziałem native speakerów. Współpracują z nami doświadczeni tłumacze i profesjonalni lektorzy. Dzięki temu nasi Klienci zyskują gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Cechuje nas profesjonalizm i wysoka jakość usługi tłumaczeń „voice over”

Gwarantujemy profesjonalizm i zapewniamy Państwa o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług z zakresu tłumaczeń audio i wideo. Do naszej dyspozycji pozostaje nowoczesne i w pełni wyposażone studio nagrań. Współpracujemy z doświadczonymi lektorami, którzy wykonają dla Państwa tłumaczenia typu „voice over”. Tego rodzaju usługa polega uzupełnieniu oryginalnej ścieżki dźwiękowej poprzez nałożenie wypowiadanego równolegle tłumaczenia. Dbamy nie tylko o wysoki poziom przekładów, ale również o najwyższą jakość dźwięku. Nasi technicy za każdym razem wykonują bowiem staranną obróbkę plików audio i wideo.
tłumaczenia lektor voice over

Tłumaczymy ścieżki dźwiękowe i nagrania multimedialne

Ani naszym Klientom, ani też sobie nie stawiamy żadnych ograniczeń. W ramach oferowanej usługi tłumaczymy dla Państwa wszelkiego rodzaju pliki dźwiękowe i nagrania audiowizualne. Nakładamy głos lektora „voice over” na następujące materiały:

  • nagrania reklamowe i spoty marketingowe,
  • klipy multimedialne i materiały szkoleniowe,
  • filmy fabularne, dokumentalne i seriale,
  • nagrania z konferencji branżowych i sympozjów naukowych,
  • wywiady i audycje w telewizji i radiu,
  • i wiele, wiele innych.

Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców. Mogą się nią zainteresować firmy, które chcą dotrzeć na nowe rynki i rozwijać międzynarodową działalność. Dla nich tłumaczymy spoty reklamowe oraz zapisy z konferencji branżowych i przeprowadzanych wideokonferencji. Polecamy się również przedstawicielom branży filmowej, dziennikarskiej, marketingowej, reklamowej, PR i środowisku naukowemu.

Szeroka gama kombinacji językowych

Wykonywane przez nas przekłady plików dźwiękowych i audiowizualnych to wspólne dzieło lektorów i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Wieloletnie doświadczenie na rynku i współpraca z profesjonalistami powoduje, że możemy Państwu zaoferować szeroką gamę języków i jeszcze szerszy wachlarz kombinacji językowych.

Potrzeby Klientów są dla nas najważniejsze

Wychodzimy naprzeciw oczekiwań naszych Klientów i staramy się dostarczyć im dokładnie to, czego potrzebują. Zapewniamy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wybierając kompetentnego w danej dziedzinie kierownika projektu. Stawiamy na partnerskie relacje – na początku wspólnie uzgadniamy warunki współpracy, a później, na każdym kroku konsultujemy z Państwem kolejne etapy realizacji zlecenia. Oferujemy również preferencyjny system rozliczenia, a w przypadku zaawansowanych i złożonych projektów pakiet atrakcyjnych rabatów, nie tylko dla stałych Klientów.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń