Profesjonalne tłumaczenia zeznań i deklaracji podatkowych

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneNasze Biuro Tłumaczeń oferuje profesjonalne tłumaczenia zeznań i deklaracji podatkowych za-równo dla podmiotów gospodarczych jak i dla osób fizycznych. Zajmujemy się tłumaczeniem deklaracji związanych z podatkiem od towarów i usług, z podatkiem dochodowym od osób fizycznych (deklaracje roczne o pobranych zaliczkach, zeznania o wysokości uzyskanego przychodu i osiągniętego dochodu). Przekładamy również dokumenty związane z podatkiem dochodowym od osób prawnych, z podatkiem od czynności cywilnoprawnych oraz od środków transportowych. Posiadamy solidną wiedzę dotyczącą aktualnych przepisów prawnych regulujących te czynności, a naszymi specjalistami są wyłącznie osoby z kierunkowym wykształceniem rachunkowym, prawniczym oraz księgowym i ekonomicznym.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty

tłumaczenia umów PIT i CIT

Tłumaczenia PIT i CIT

Od wielu lat z powodzeniem tłumaczymy dokumentację związaną z coroczną koniecznością sporządzenia zeznania podatkowego do odpowiednich jednostek skarbowych. Przekładamy zarówno deklaracje dotyczące rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) jak i od osób prawnych (CIT). Zapytaj naszego konsultanta o wszystkie szczegóły.
tłumaczenia finansowe

e- Deklaracje

Chętnie zajmiemy się przetłumaczeniem wszelkich tekstów związanych z systemem umożliwiającym podmiotom gospodarczym przesyłanie drogą elektroniczną swoich deklaracji podatkowych oraz np. procedur uzyskania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, certyfikatów to sprawdzających jak również interaktywnych formularzy, których wypełnienie jest konieczne.
tłumaczenia korespondencji z urzędem skarbowym

Tłumaczenia korespondencji z Urzędem Skarbowym

Oprócz standardowych tłumaczeń deklaracji podatkowych np. dotyczących podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych, zajmujemy się tłumaczeniem wszelkiego rodzaju korespondencji między Tobą a Urzędem Skarbowym. Podania, wyjaśnienia, uzupełnienia, wnioski, ponowne de-klaracje, odwołania – jesteśmy w tym specjalistami z wieloma realizacjami na swoim koncie.
tłumaczenia umów i dokumentów

Tłumaczenie przepisów podatkowych

Jeśli zlecisz nam tłumaczenie Twojego zeznania podatkowego bądź deklaracji podatkowej Twojej firmy, możesz mieć pewność, że uwzględnimy w nim wszelkiego rodzaju ulgi, jakie Ciebie dotyczą w tym m.in. ulgę internetową, ulgę na dzieci, ulgę odsetkową, rehabilitacyjną. Nasz zespół specja-listów nie posiada konieczną do tłumaczenia wiedzę lingwistyczną ale również merytoryczną.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń