Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa wydawnictw

W bogatej ofercie naszego biura tłumaczeń znajdziecie Państwo kompleksową obsługę translatorską wydawnictw. Zajmujemy się wszystkimi rodzajami tekstów przygotowywanych do publikacji. Nie ogranicza nas ani forma, ani treść. Oferujemy szeroką paletę kombinacji językowych. Dostosowujemy się do Państwa bieżących potrzeb, odpowiadając na nie w pełni profesjonalnie i proponując korzystne rozwiązania. Wykwalifikowana kadra tłumaczy, lingwistów, językoznawców i redaktorów jest gwarantem najwyższej jakości wykonywanych przez nas przekładów. W realizowaniu tłumaczeń tego typu materiałów uwzględniamy przede wszystkim ich specyfikę, szanując kluczowe w tej dziedzinie zasady językowe. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni poprawnie przełożyć zlecone nam teksty i możliwie najlepiej odzwierciedlić sens utworów literackich. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług translatorskich. Warto dołączyć do grona zadowolonych Klientów!

Nasze usługi dla wydawnictw uwzględniają:

 • tłumaczenie tekstu z języków obcych na język polski oraz z języka polskiego na języki obce
 • redakcję stylistyczną i merytoryczną tekstu
 • skład i łamanie tekstu
 • adiustację
 • korektę

Grupa docelowa, czyli do kogo kierujemy naszą ofertę

Ofertę kompleksowej obsługi translatorskiej wydawnictw adresujemy zarówno do branżowych potentatów prężnie działającymi na polskim rynku wydawniczym, jak i mniejszych przedsiębiorstw wydających kilka tytułów rocznie w niskim nakładzie. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy w szczególności:

 • agencje, zakłady, spółdzielnie, towarzystwa, instytuty i oficyny wydawnicze,
 • wydawnictwa literatury pięknej dla dorosłych, dzieci i młodzieży,
 • wydawnictwa edukacyjne, oświatowe i pedagogiczne,
 • wydawnictwa ośrodków naukowych i uczelni,
 • wydawnictwa literatury fachowej, techniczne i kartograficzne.

Tłumaczymy wszelkiego rodzaju teksty przeznaczone do publikacji

Nasze biuro tłumaczeń wyróżnia się niezwykle szeroką i bogatą ofertą dla wydawnictw. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom, systematycznie rozszerzamy zakres przekładanych przez nas publikacji. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia:

 • literatury pięknej dla dorosłych,
 • literatury dziecięcej i dla młodzieży,
 • poradników, przewodników i podręczników,
 • lektur i książek szkolnych,
 • książek fachowych i naukowych,
 • albumów i książek ilustrowanych,
 • książek i materiałów religijnych,
 • czasopism branżowych, biuletynów, folderów reklamowych i informatorów.

Zapewniamy kompleksową realizację usług translatorskich

Oferowaną przez nasze biuro tłumaczeń obsługę translatorską wydawnictw cechuje kompleksowy charakter. Oznacza to, że obok zasadniczych czynności związanych z przekładem tekstu, zapewniamy Państwu szereg działań uzupełniających z zakresu edycji, redakcji i korekty. Pracujący w naszym zespole lingwiści zadbają o poprawność językową naszych tłumaczeń. Branżowi specjaliści wykonają korektę merytoryczną. Graficy i edytorzy zajmą się natomiast procesem składu i łamania tekstu, a nawet – na życzenie klienta – przygotowaniem dokumentu do opublikowania go w formie elektronicznej. Dodatkowo, możemy Państwu zaoferować tworzenie abstraktów obcojęzycznych, zredagowanie indeksów oraz opracowanie glosariuszy i baz terminologicznych.

Rozwiązania tłumaczeniowe dedykowane dla branży wydawniczej

Tłumaczenia książek i e-booków

Kluczowym obszarem działalności wydawnictw są publikacje tradycyjnych, drukowanych książek i coraz częściej ich wersji elektronicznych. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia na dowolny język obcy, jak również na język polski. Zatrudniamy osoby doświadczone w pracy nie tylko lingwistycznej i translatorskiej, ale również redakcyjnej i edytorskiej, które doskonale odnajdują się w przekładach dla wydawnictw. Jeżeli więc wśród Państwa Klientów znajduje się zagraniczny autor lub rodzimy, który chciałby zaistnieć na arenie międzynarodowej, to już teraz zwróćcie się do naszego biura ze zleceniem tłumaczenia jego książek oraz e-booków.

Tłumaczenia publikacji naukowych

Zapewne wśród swoich Klientów macie Państwo również autorów publikacji naukowych, posługujących się w swoich tekstach językiem niezwykle specyficznym. Z myślą o Państwa potrzebach, świadczymy kompleksowe usługi translatorskie z zakresu tłumaczeń wydawnictw scjentystycznych, byście mogli Państwo rozszerzać zakres swojej działalności. Zdając sobie sprawę z wagi takowych tekstów, w swoim zespole zatrudniamy najwyższej rangi tłumaczy o wykształceniu specjalistycznym, którzy znają specyfikę naukowego języka i posługują się branżową terminologią. Zadbają oni o rzeczowy przekład treści, dzięki czemu Państwa Klienci będą zadowoleni z owocnej i kompleksowej współpracy.

Tłumaczenia artykułów prasowych

Działalność wydawnictw nie kończy się wyłącznie na publikacjach książkowych. Kolejnym obszarem jest rozpowszechnianie periodyków skierowanych do różnorakich grup odbiorców. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani profesjonaliści z różnych dziedzin. Prócz zacięcia translatorskiego, posiadają oni również wiedzę branżową i są doskonałymi redaktorami. Dzięki temu przygotują dla Państwa stosowne przekłady artykułów prasowych, zachowując indywidualne cechy, jakie ich treściom nadają autorzy. Pozwoli to Państwu sprostać oczekiwaniom Klientów i już niebawem zagościć z wydawanymi czasopismami w rękach międzynarodowych odbiorców.

Tłumaczenia materiałów multimedialnych i dydaktycznych

W dobie, gdy kluczowym narzędziem zdobywania wiedzy coraz częściej zamiast tradycyjnie drukowanych książek są materiały w wersji elektronicznej, warto zadbać o rozszerzenie oferty swojego wydawnictwa o ich multimedialne wersje. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i przyszłym potrzebom, świadczymy usługi związane z tłumaczeniem komputerowych wersji materiałów dydaktycznych i edukacyjnych. Nasi lingwiści rzetelnie przetłumaczą źródłowe treści, które Państwo dostarczycie, zachowując ich oryginalny charakter językowy i edytorski. Od teraz nauka będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również merytorycznie.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń