W dzisiejszych czasach sprzedaż wielu produktów i usług nie jest ograniczona lokalizacją – dlatego  reprezentacyjne, wielojęzyczne strony internetowe są tak ważne dla pozyskania klientów z całego świata. Zajmujesz się tworzeniem internetowych witryn? Współpraca z nami przyniesie Ci wymierne korzyści.

Jeżeli jesteś twórcą stron internetowych, wiesz zapewne, że wielojęzyczna witryna zapewnia dotarcie do szerokiej grupy odbiorców. Może nawet udzielasz klientom wskazówki, by zainwestowali w przetłumaczenie treści na najpopularniejsze języki obce. Jeśli dodatkowo chciałbyś wynieść korzyści z doradzania, zapraszamy do kontaktu! Twoje umiejętności projektowania w połączeniu z zespołową pracą naszych tłumaczy i ekspertów z różnych dziedzin pomogą dostosować stronę internetową do światowego poziomu. Modyfikuj swój kod do różnych wersji językowych oraz umieszczaj w nim odnośniki w postaci flag kolejnych państw, a otrzymasz do 30% zniżki na usługi naszego biura – zależnej od ilości i częstotliwości przesyłanych do tłumaczenia tekstów. W kreatywny sposób możesz wpleść opcję przełączania języków w szatę graficzną tworzonej przez Ciebie strony.

Biznes o zasięgu międzynarodowym

Na współpracy zyskasz nie tylko finansowo! Niewielu twórców stron internetowych proponuje swoim klientom kompleksowe usługi, wzbogacone o przetłumaczenie treści strony głównej i poszczególnych zakładek. Klienci polecać Cię będą jako osobę, która dba o stronę również pod względem dostosowania do światowego odbiorcy. Podczas gdy standardowa witryna stanowi swego rodzaju okno na świat, wielojęzyczna otwiera już drzwi do globalnego biznesu – pod warunkiem, że nie jest maszynowo przetłumaczona przez Google Translatora. Odbiorca, który ujrzy niezwiązany ze sobą logicznie ciąg słów w rodzimym języku, poczuje się zawiedziony, a dany biznes nie będzie kojarzył mu się pozytywnie.

Rozwój technologii umożliwia wybranie sobie za grupę docelową mieszkańców dowolnego kraju świata. Zależy nam na tym, by w profesjonalny sposób otworzyć polskie biznesy na zagraniczne rynki. Jeśli zaproponujesz swoim zleceniodawcom przetłumaczenie treści strony internetowej na języki obce, dołożymy wszelkich starań, by nasza współpraca była owocna i długofalowa. Dołączenie do grona naszych stałych klientów wiąże się z wieloma przywilejami w postaci zniżek na tłumaczenia różnego rodzaju tekstów. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin, dzięki temu treści branżowe, naukowe i specjalistyczne tłumaczymy z wymaganą dokładnością i dopracowaniem do ostatniego szczegółu.

Słowo do webmastera

By zmotywować klientów do zastanowienia się nad koniecznością przetłumaczenia strony internetowej na różne języki, wystarczy zadać im jedno pytanie: czy chciał(a)by Pan(i), by dane usługi i produkty cieszyły się zainteresowaniem również zagranicą? W większości przypadków odpowiedź będzie twierdząca. W tym momencie warto zapoznać klientów z zaletami posiadania wielojęzycznego serwisu, gdyż właściwie argumenty nasuwają się same.

Zleć naszej firmie tłumaczenia tekstów na strony internetowe klientów, a zagwarantujemy Ci:

  • długofalową, nastawioną na wzajemne korzyści współpracę,
  • szybką wymianę informacji,
  • zniżki na różnego rodzaju tłumaczenia: tekstów branżowych, specjalistycznych, naukowych i innych,
  • dążenie do stworzenia wartościowego dzieła wspólnymi siłami!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń