Jeśli planujesz wkrótce stanąć na ślubnym kobiercu wraz z zagranicznym wybrankiem bądź wybranką, prawdopodobnie do dokonania przekładu ceremonii będziesz potrzebować usług tłumacza przysięgłego. Zgłoś się do nas! Dysponujemy kadrą doświadczonych tłumaczy, którzy wiedzą, jak zachować się w podniosłej dla Pary Młodej chwili.

Decydując się na usługi naszego tłumacza przysięgłego, otrzymujesz:

  • pewność wykonania profesjonalnego tłumaczenia ustnego w tym wyjątkowym dniu,
  • gwarancję tłumaczenia przy zastosowaniu dopasowanego, podniosłego słownictwa,
  • satysfakcję zagranicznych gości, którzy docenią gest pozwalający im zrozumieć przebieg ceremonii.

Indywidualnie dostosowana oferta tłumaczeń

Nawet jeśli Twój/a zagraniczny/a wybranek bądź wybranka porozumiewają się dobrze w języku polskim, nietaktem wobec rodziny ukochanej osoby byłoby przeprowadzenie uroczystości w niezrozumiały dla niej sposób. Proponujemy profesjonalne przetłumaczenie przebiegu ceremonii z użyciem odpowiedniego, wysublimowanego słownictwa w języku docelowym. W przypadku ślubów konkordatowych oferujemy również częściowe tłumaczenie uroczystości kościelnej, np. mszalnych czytań tak, by zagraniczni goście w bardziej aktywny sposób mogli wziąć udział w uroczystości. W celu dopracowania szczegółów wyślij nam wiadomość, a wspólnie wypracujemy najkorzystniejszą dla Ciebie opcję.

Tłumaczymy według ślubnego savoir-vivre’u

Nasi tłumacze przysięgli doskonale znają zasady ślubnego savoir-vivre’u – brali udział w dziesiątkach uroczystości tego typu, więc przygotowani są na wszelkie sytuacje. Zdają sobie sprawę z wagi chwili, dostosowując do niej swój strój i zachowanie. Wybierając nasze usługi masz pewność, że tłumacze będą starali się „ukrywać” swoją obecność, pozostawiając na głównym planie bohaterów wydarzenia. Pozwól, by ten wyjątkowy dzień należał wyłącznie do Was! O konieczności pojawienia się tłumacza przysięgłego na ślubie cywilnym decyduje Urząd Stanu Cywilnego, jednak to do Ciebie należy wybór konkretnej osoby, która dokona przekładu. Postaw na profesjonalizm i zamów usługę tłumaczenia ustnego już dziś, aby nie załatwiać ślubnych formalności na ostatnią chwilę. Jeśli jednak z przyczyn losowych musisz przyspieszyć ceremonię, skontaktuj się z nami. Dokonujemy również tłumaczeń w trybie przyspieszonym i z chęcią pomożemy Ci w tym ważnym dniu.

Pozwól nam przyczynić się do tego, by jeden z najważniejszych momentów w Twoim życiu udał się perfekcyjnie!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń