Tłumaczenie map, katalogów, przewodników i aplikacji

Wykonujemy tłumaczenia map, planów, atlasów, przewodników, nawigacji samochodowych, aplikacji mobilnych, a także broszur turystycznych i innych wydawnictw związanych z podobną tematyką. Współpracujemy z ekspertami w dziedzinie geografii i turystyki, co pozwala nam na wykonywanie maksymalnie dopracowanych przekładów. Zawsze stawiamy sobie za cel osiągnięcie pełnej satysfakcji klienta, a z naszych usług korzystają m.in. wydawnictwa, hotele i biura podróży.
Czego możesz oczekiwać, wybierając nasze usługi?

  • terminowo wykonanych wysokiej jakości przekładów;
  • szerokiego wyboru kombinacji językowych;
  • szybkiego kontaktu, a w razie dłuższej współpracy pomocy dedykowanego opiekuna oraz dostępu do całodobowej infolinii.

Specjalistyczna wiedza i doświadczenie

W tłumaczeniach geograficznych liczy się precyzja, a bardzo ważne jest korzystanie z unormowanych dla każdego języka tłumaczeń nazw destynacji: miast, zabytków, gór, nizin, rzek i innych. Z doświadczenia wiemy, jak stworzyć materiał zrozumiały dla każdego turysty – wątpliwości wyjaśniamy wraz z wysokiej klasy ekspertami, a konsultacje te oferujemy w cenie przekładu. Wieloletnia praca na tym polu pozwoliła nam na zgromadzenie obszernej bazy terminów i wyrażeń specjalistycznych z zakresu geografii, z których korzystamy przy dokonywaniu przekładów. Dzięki współpracy z wieloma native-speaker’ami oferujemy tłumaczenia różnorodne, również w rzadziej spotykanych kombinacjach językowych.

Profesjonalna obsługa

Z chęcią przyjmujemy wyzwania – dzięki zespołowej pracy nad każdym tekstem możemy dzielić się ideami, uzupełniać słownictwo, a także dodawać przekładowi nowych wartości. Tłumaczymy według opracowanego przez nas systemu: na początku przekładamy na język docelowy znaczenie treści, następnie uzupełniamy ją wymaganym słownictwem i dopracowujemy stylistycznie, a na życzenie klienta dostosowujemy do miejsca publikacji. Każdy przekład podlega wielokrotnemu sprawdzeniu, które pozwala na skuteczne wyeliminowanie ewentualnych nieścisłości.

Stała współpraca

Dla Klientów, którzy regularnie potrzebują tłumaczeń pisemnych bądź ustnych, opracowaliśmy specjalną ofertę stałej współpracy. W jej skład wchodzi m.in.: dostęp do platformy umożliwiającej szybkie i wygodne przesyłanie plików do przekładu, możliwość korzystania z całodobowej infolinii, pomoc dedykowanego opiekuna, możliwość wystawienia miesięcznej faktury zbiorczej, a także zniżki na nasze usługi. W zależności od miesięcznej ilości dokumentów do tłumaczenia, oferujemy odpowiednio atrakcyjne warunki.

Nie zostawiamy pytania bez odpowiedzi – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę