Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem translatorskim, które oprócz różnorodnych języków obcych oferuje również przekłady na język polski. Zapewniamy profesjonalizm proponowanych usług, szybką i kompleksową realizację zamówień i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Prosimy o zapoznanie się z poniższym cennikiem, jednocześnie zapewniając o możliwości negocjacji zawartych w nim cen. Zapraszamy do przesłania nam Państwa dokumentu, który należy przetłumaczyć, a my w ciągu pół godziny go wycenimy.

W naszym biurze wykonają Państwo tłumaczenia zwykłe i poświadczone (przysięgłe) wszelkiego rodzaju tekstów z języka obcego na język polski. Tłumaczymy z języków takich jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, słowacki, czeski, portugalski, włoski, rosyjski, bułgarski, litewski, łotewski i estoński. Współpracujemy z wielojęzycznymi native speakerami, dzięki którym mamy pewność, że tłumaczone teksty są zawsze najwyższej jakości. Ponadto zapewniamy pełną poufność dostarczanych nam dokumentów oraz ich rzetelne i sumiennie przetłumaczenie na język polski. Oprócz tłumaczenia świadczymy również usługi związane z korektą i redakcją danego tekstu, dlatego też oddając nam swój dokument mogą być Państwo pewni precyzyjności, dokładności i bezbłędności przekładu. Mając na uwadze zadowolenie Klienta, oferujemy przede wszystkim szybkość realizowanych zamówień (bez uszczerbku na ich jakości), połączenie kompetencji językowych z doświadczeniem branżowym oraz dostosowanie ofert do wymagań i oczekiwań.
Wynikiem takiej polityki naszego biura są setki zadowolonych firm i instytucji oraz Klientów Indywidualnych. Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą i wycenią Państwa tekst.
Tłumaczymy dziedziny takie jak:
– literatura (w tym książki),
– teksty specjalistyczne (techniczne, medyczne itp.),
– dokumenty samochodowe,
– wszelkiego rodzaju dokumenty urzędowe (np. akty urodzenia, akty ślubu, wyroki sądowe),
– pateny
– oraz wiele innych.