Tłumaczenia badania sprawozdania finansowegoW naszym biurze tłumaczeń oferujemy szeroki zakres usług powiązanych z tłumaczeniami dokumentów firmowych w tym również sprawozdań finansowych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw, spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, jak i banków oraz instytucji finansowych.

Sprawozdania finansowe sporządzone w języku obcym według prawa należy przetłumaczyć przez tłumacza przysięgłego na język polski i przedstawić w polskiej walucie. Dlatego też aktualnie od coraz większej liczby spółek i instytucji wymaga się, aby przestawiały swoje sprawozdanie finansowe w formie przetłumaczonej. Wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne, do których zaliczamy właśnie tłumaczenia finansowe. W ich zakresie wykonujemy między innymi tłumaczenia sprawozdań okresowych (tłumaczenia sprawozdań rocznych, półrocznych, kwartalnych etc.). Wykonujemy także tłumaczenia sprawozdań okresowych na temat wiarygodności partnerów handlowych. Naszą pomocą służymy bankom, zakładom ubezpieczeń, korporacjom, spółkom, instytucjom publicznym i innym organizacjom.

Wiemy, że sprawozdania roczne i inne sprawozdania okresowe są niezwykle ważnymi dokumentami, dlatego też przykładamy do nich szczególną wagę. Nie ma tu miejsca na jakiekolwiek pomyłki. Dbamy o zachowanie odpowiedniego schematu i terminologii, która wykorzystywane są w dziedzinie finansów.

Tłumaczenie sprawozdania finansowego zawiera:

  • bilans,
  • rachunek zysków i strat,
  • sprawozdanie z przepływów pieniężnych,
  • zestawienie zmian w kapitale własnym,
  • informacje dodatkowe.
Zdajemy sobie także sprawę z tego, że takie tłumaczenia wymagają fachowej wiedzy. Współpracujemy ze specjalistami, którzy posiadają wykształcenie ekonomiczne (są to analitycy finansowi, przedsiębiorcy, księgowi). Dzięki nim mają Państwo pewność, że każde tłumaczenie jest poprawne od strony merytorycznej. Nad kwestią językową czuwają doświadczeni korektorzy, którzy eliminują jakiekolwiek błędy.
tłumacz przysięgłyW przypadku tłumaczeń raportów finansowych często wymagane jest tłumaczenie przysięgłe. W naszym biurze tłumaczeń oferujemy Państwu taką usługę, zapewniając, że tłumaczenie będzie wykonywane przez profesjonalnego tłumacza, który posiada do tego wszelkie uprawnienia.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

  • Wykonujemy również tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów firmowych oraz tekstów o tematyce finansowej.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę