Tłumaczenie sklepów internetowych – skuteczny sposób, by zwiększyć swoją konkurencyjność na rynkach międzynarodowych

Profesjonalne tłumaczenia
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kompleksowego tłumaczenia Państwa sklepów internetowych na dowolny język obcy.

 • Swoje usługi oferujemy w oparciu o praktyczne doświadczenie w przekładzie treści wielu witryn e-commerce z różnych dziedzin i branż.
 • Tłumacząc teksty zawarte w sklepie internetowym zwracamy szczególną uwagę na ich kontekst kulturowy dostarczając jednocześnie usługę lokalizacji tekstów czyli ich adaptacji do konkretnych odbiorców.
 • W swoim zespole posiadamy również osoby odpowiedzialne za techniczne aspekty funkcjonowania Państwa sklepu takie jak programiści oraz specjaliści ds. pozycjonowania.

Na jakie języki warto przetłumaczyć sklep internetowy?

Jednym z czynników, które mogą zadecydować o tym, na jakie języki należy przetłumaczyć swój sklep internetowy, jest przyjrzenie się temu, jaki udział mają poszczególne kraje w sprzedaży online. W 2014 roku na pierwszym miejscu znalazły się Stany Zjednoczone (19,4%), a zaraz za nimi Chiny (15,3%), Japonia (5,2%), Niemcy (4,1%), Indie (3,5%) oraz Rosja (3,4%). Szacuje się, że przetłumaczenie sklepu internetowego na powyższe języki, pozwoli dotrzeć do 50% potencjalnych odbiorców internetowych naszych produktów oraz usług.

Korzyści przetłumaczenia sklepu internetowego:

 • dotarcie do wielu nowych grup odbiorców
 • pozyskanie nowych klientów
 • obniżenie kosztów dotarcia do klientów zagranicznych
 • pozyskanie nowych, wcześniej niedostępnych rynków zbytu
 • zwiększenie zysków poprzez możliwość ominięcia pośredników
 • zwiększenie atrakcyjności oraz wiarygodności marki
Tłumaczenia sklepów e-commerce
 

Dlaczego warto?

tłumaczenia sklepu internetowego

Zyskasz przewagę nad konkurencją i zwiększysz rozpoznawalność

Szacuje się, że jedynie 45,5% polskich sklepów internetowych posiada więcej niż jedną wersję językową swojej witryny. To oznacza, że większość polskich e-sklepów posiada wyłącznie wersję polską! Dołącz do przedsiębiorców, którzy są świadomi tego, że wielojęzyczny sklep internetowy to realna szansa na znaczne zwiększenie obrotów firmy.

tłumaczenia sklepów internetowych

Zwiększysz sprzedaż i pozyskasz nowych klientów

85,3% polskich sklepów internetowych to sklepy, które nie przetłumaczyły swojej witryny na żaden z języków obcych! Jedynie 14,7% właścicieli sklepów internetowych dba o to, by ich produkty oraz usługi dotarły również do klienta zagranicznego. Nie pozwól, by ogromny obrót handlowy w internecie Cię ominął.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Dlaczego my?

Wieloletnie doświadczenie

Tłumaczeniem stron internetowych zajmujemy się od samego początku, a tłumaczeniem sklepów internetowych od momentu, kiedy zaczęły się pojawiać na polskim rynku. W swoim zespole, oprócz wykwalifikowanych tłumaczy, posiadamy również specjalistyczną kadrę w tym osoby zajmujące się marketingiem internetowym i pozycjonowaniem, specjalistów ds. marketingu i reklamy, projektantów graficznych, programistów, korektorów oraz redaktorów. Pozwala nam to oferować usługi na najwyższym poziomie.

Sprawdzony zespół

Swoje sklepy internetowe powierzyło nam już kilkuset klientów z różnych branż. Każdy projekt tłumaczeniowy z dziedziny e-commerce traktujemy bardzo indywidualnie, co oznacza, że angażowane są do niego osoby z wiedzą merytoryczną spójną z usługami oraz produktami, które Państwo oferują swoim klientom. Nad całym procesem translatorskim czuwa opiekun klienta, z którym w każdej chwili mogą się Państwo kontaktować w celu uzyskania aktualnych informacji o postępach prac.

Bezpieczeństwo

W codziennej pracy korzystamy wyłącznie z bezpiecznego i legalnego oprogramowania oraz sprzętu najwyższej klasy, a nasi specjaliści ds. technicznych dbają o to, by Państwa bazy danych były na naszych serwerach bezpieczne. Dodatkowo nasi doświadczeni programiści zadbają o to, by jakiekolwiek zmiany wprowadzane w Państwa przetłumaczonym sklepie internetowym były zgodne z najnowszymi standardami wyszukiwarek internetowych.

Profesjonalizm

Do zadań związanych z przetłumaczeniem Państwa sklepu internetowego na na języki obce delegujemy wyłącznie osoby, które znają specyfikę Państwa branży oraz zagadnienia marketingu internetowego. Teksty dla Państwa zawsze lokalizujemy tzn. adaptujemy do warunków kulturowych oraz językowych danego odbiorcy. Pamiętamy o wszystkich aspektach tłumaczonego sklepu, również tych niewidocznych, czyli o metatagach mających ogromny wpływ na pozycjonowanie Państwa sklepu w wyszukiwarce Google.

 

Co dokładnie tłumaczymy?

Opisy produktów

Opisy produktów – w sklepie internetowym najważniejsza jest odpowiednia prezentacja produktów, dlatego zajmujemy się kompleksowym tłumaczeniem ich opisów oraz specyfikacji technicznych w celu pełnego zaprezentowania oferty klientom zagranicznym. Oprócz opisów dostępnych dla osób odwiedzających Państwa witrynę zajmujemy się tłumaczeniem ukrytych w kodzie źródłowym metaopisów, metatytułów i słów kluczowych, które mają ogromne znaczenie przy pozycjonowaniu Państwa serwisu w wyszukiwarkach internetowych.

Grafiki

Grafiki zamieszczone na stronie – tłumacząc treści zawarte w sklepie internetowym pamiętamy również o grafikach, które zostały w nim wykorzystane. Dlatego oprócz standardowego zamieszczania zdjęć i dodawania im tzw. altów w języku docelowym zajmujemy się również przygotowywaniem grafik, na których znajdują się teksty. Przykładowo, jeśli w Państwa sklepie internetowym zamieszczony jest baner, który mówi o 15% rabacie na wybraną kategorię produktów – przygotujemy taką grafikę z przetłumaczonym na niej tekstem i umieścimy na Państwa stronie.

Aktualności

Aktualności, wpisy na blogu – jeśli zamieszczają Państwo regularne wpisy w sklepie internetowym bądź artykuły na firmowym blogu, proponujemy Państwu usługę aktualizacji treści, by informacje zawarte w Państwa witrynie zawsze były uzupełniane na bieżąco.

Regulaminy sklepów internetowych

Regulaminy sklepów internetowych – regulamin sklepu internetowego jest jednym z ważniejszych dokumentów, jakie powinny znaleźć się w sklepie internetowym. Mówi on o tym, kto jest właścicielem sklepu, jakie są warunki dokonywania zakupów, jakie klient ma prawa oraz obowiązki, jakie są zasady składania zamówień oraz reklamacji. Niezmiernie ważnym jest, by regulamin sklepu internetowego odzwierciedlał również uwarunkowania administracyjne i prawne kraju, na terenie którego chcemy sprzedawać nasze produkty lub usługi. Nasz zespół tłumaczy z wykształceniem prawnym zadba o to, by regulamin Państwa sklepu internetowego przełożony był z najwyższą starannością.
Usługi dodatkowe:

 • optymalizacja treści pod kątem marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM)
 • optymalizacja komunikatów przeznaczonych do kampanii Google Adwords
 • lokalizacja treści w sklepach internetowych
 • wsparcie specjalistów ds. marketingu
 • testowanie funkcjonowania strony w różnych wyszukiwarkach internetowych
 • regularna aktualizacja treści Państwa sklepów internetowych
 • kompleksowe wdrożenia systemów zarządzania treścią stron internetowych (CRM)

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę