Profesjonalne tłumaczenia tekstów z dziedziny rolnictwa i leśnictwa

Dla klientów, których obszar zainteresowań oscyluje wokół zagadnień związanych z rolnictwem oraz leśnictwem, przygotowaliśmy kilka możliwości współpracy. Chętnie przetłumaczymy dla Ciebie wszelkie teksty związane z uprawami rolnymi, z chowem i hodowlą zwierząt oraz z leśnictwem i pozyskiwaniem drewna. Tłumaczymy teksty dotyczące eksploatacji naturalnych zasobów roślinnych i zwierzęcych, uprawy zbóż i innych roślin uprawnych, chowu i hodowli zwierząt, pozyskiwania drewna i surowców leśnych, pozyskiwania zwierząt lub produktów zwierzęcych z gospodarstw rolnych lub ich naturalnego środowiska. Wszystkie dokumenty powstają z udziałem specjalistów, którzy posiadają wysokie kompetencje lingwistyczne oraz szeroką wiedzę merytoryczną z dziedziny rolnictwa i leśnictwa. Dowiedz się, co możemy zrobić dla Ciebie.

Tłumaczenia wniosków o dotacje i dofinansowania

Bardzo ważnym elementem naszej współpracy z rolnictwem i leśnictwem jest kompleksowe tłumaczenie oraz wsparcie w przygotowaniu wszelkich wniosków o międzynarodowe dotacje i unijne dofinansowania skierowane konkretnie do tej grupy docelowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte licznymi sukcesami naszych klientów.

Tłumaczenia dotyczące drewna i przemysłu drzewnego

Z zakresu leśnictwa oferujemy kompleksowe tłumaczenia związane z racjonalnym zarządzeniem gospodarką leśną, z najnowszymi wynikami badań wiodących instytutów badawczych, z literaturą przedmiotu i podmiotu dotyczącą drewna oraz przemysłu drzewnego oraz z najnowszymi trendami w tej dziedzinie nie wykluczając aktualnych potrzeb rynku.

Tłumaczenia działania środków ochrony roślin

Dla przedsiębiorców zainteresowanych tłumaczeniami związanymi np. z charakterystyką, składem chemicznym oraz specyfiką działania konkretnych środków ochrony roślin, również przygotowaliśmy specjalną ofertę. Dzięki niej będziesz miał dokładny wgląd w szczegółowe opisy zagranicznych producentów tych środków.

Tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn rolniczych

Dla przedsiębiorców prowadzących własne gospodarstwo rolne lub osób i firm zajmujących się importem oraz sprzedażą maszyn rolniczych, proponujemy kompleksowe tłumaczenia instrukcji obsługi począwszy od małych urządzeń wykorzystywanych w codziennej pracy, a na ciągnikach i naczepach wielu producentów skończywszy.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń