Tłumaczenia przysięgłe tekstów prawnych, sądowych, administracyjnych i notarialnych

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneKonieczność złożenia uwierzytelnionego urzędowego pisma w języku obcym może spędzać sen z powiek. Jeśli zdecydujesz się na usługi naszego biura tłumaczeń, zdejmiemy ten ciężar z Twoich barków, tworząc szczegółowo przetłumaczony i dopracowany pod względem technicznym dokument.

Oferujemy wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe, dostosowane do norm urzędowych, które dzięki użyciu specjalistycznego słownictwa z danej dziedziny pozwalają precyzyjnie dopełnić formalności. Wiemy, że uwierzytelnione przekłady wymagają przetłumaczenia wszelkich, widocznych na dokumencie słów. Nasi doświadczeni tłumacze przełożą wszystkie widniejące w piśmie podpisy, dopiski ręczne oraz pieczątki.

Decydując się na nasze usługi w zakresie wykonywania przysięgłych tłumaczeń prawniczych:

  • masz pewność, że Twój dokument będzie dopracowany do szczegółu;
  • z pewnością będziesz zadowolony z faktu, iż pracuje nad nim grono specjalistów;
  • masz gwarancję szybkiego kontaktu i dogodnych warunków współpracy.

Profesjonalnie i rzeczowo

Wybierając usługi biura tłumaczeń masz pewność, że nad przekładem jednego tekstu pracować będzie kilka osób. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych branż – również tymi z dziedziny prawa – możemy opracować dokumenty o dużej zawartości specjalistycznego słownictwa. Pierwszy etap naszej pracy stanowi tłumaczenie treści i przenoszenie sensów. Następnie specjaliści wprowadzają do dokumentu wymagane w danym kraju prawnicze słownictwo. Do zakończenia prac potrzebne jest świeże spojrzenie – sprawdzenie tłumaczenia przez osobę niezwiązaną z całym procesem, aczkolwiek znającą się na rzeczy. Kilkuetapowe tłumaczenie pozwala na wyeliminowanie wszelkich błędów, a także dopracowanie tekstu do perfekcji. Duże znaczenie ma zastosowanie w nim wymaganego w danym kraju słownictwa – jeśli tłumaczenie wykonane zostanie zgodnie z urzędowymi normami, formalności dokonać można sprawniej.

Konkretnie i zgodnie z normami

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe korespondencji z prokuraturą, policją, prawnikami; aktów notarialnych, umów, pełnomocnictw, dokumentów założycielskich spółek; tłumaczenia prac naukowych z dziedziny prawa i pokrewnych, analiz prawniczych, a także wielu innych. Zapewniamy przekłady prawnicze napisane przy użyciu ścisłej terminologii oraz precyzyjnego języka – takie, które u organów władzy nie będą wzbudzały wątpliwości. Szczególną uwagę zwracamy na interpunkcję, która w przypadku dokumentów prawniczych jest niezwykle ważna. Dzięki doświadczeniu w przekładzie tego typu pism znamy standardy wielu krajów w zakresie ich tworzenia, a przy tym oferujemy tłumaczenia w wielu kombinacjach językowych. Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatnej wyceny przekładu Twojego tekstu!

Wysokiej jakości tłumaczenia w atrakcyjnej cenie

Korzystna współpraca z naszym biurem tłumaczeń opiera się nie tylko na otrzymywaniu wysokiej jakości przekładów. Stałym klientom oferujemy rabaty na tłumaczenia ustne (symultaniczne i konsekutywne), jak i pisemne, a także dostęp do systemu, umożliwiającego wygodne przesyłanie tekstów do tłumaczenia oraz szybki kontakt. Pomożemy Ci dopełnić formalności sprawnie, szybko i bezstresowo!
Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ważnymi informacjami dotyczącymi tłumaczeń przysięgłych (uwierzytelnionych):

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę