Przede wszystkim jasno określone zasady współpracy

Jesteśmy wiodącym dostawcą usług językowych i tłumaczeniowych w Polsce. Nasz sukces wynika z innowacyjnego zastosowania technologii internetowych w branży tłumaczeniowej. Celem naszego programu partnerskiego jest umożliwienie zyskania korzyści finansowej przez Państwa – oraz satysfakcji klienta przez nas.

Proces jest szybki i łatwy; już dziś możesz zacząć zarabiać!

Pozyskiwanie osób odwiedzających Państwa stronę internetową to ciężka praca – dlaczego mają Państwo pozwolić im odejść, nic nie zyskując? Z naszą pomocą, zarabiają Państwo pieniądze za każdym razem, gdy sprzedajemy coś klientowi przysłanemu przez Państwa. Na zawsze.

Nasz nowy program partnerski jest sprytnym sposobem zwiększenia dochodu z reklam na stronie internetowej. Zapłacimy 10% z tego, co wydali Państwa użytkownicy… z każdego zamówienia, które złożyli!

Początek jest tak łatwy! Kliknij na przycisk poniżej aby wypełnić formularz rejestracyjny i wyślij swoją aplikację. Tuż po zaakceptowaniu Twojej aplikacji, otrzymasz e-mail zawierający instrukcje dotyczące uzyskania Twoich bannerów i linków.

5/5 - szybkość ładowania