Tłumaczymy teksty prawne i prawnicze

Specjalistyczne tłumaczenia prawnicze z zakresu języka francuskiegoOferujemy Państwu najwyższej jakości tłumaczenia prawnicze języka francuskiego. Współpraca z podwójnie wykwalifikowaną grupą specjalistów (tak w zakresie lingwistycznym, jak i prawniczym) gwarantuje pełen profesjonalizm w pracy nad zleconymi przez Państwa tłumaczeniami. Mając na uwadze specyfikę języka prawniczego i determinanty francuskiego systemu prawnego, przywiązujemy wielką wagę do najdrobniejszych szczegółów, które w świetle całego dokumentu mogą mieć kolosalne znaczenie. Wysoko cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas nasi Klienci, dlatego gwarantujemy poufność powierzonych nam danych, starając się nawiązać równocześnie przyjazne, partnerskie relacje.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Tłumaczenia prawnicze język francuskiNaszą bogatą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, klientów biznesowych oraz szeroko rozumianych podmiotów instytucjonalnych – zarówno tych administracyjnych, jak i organizacji pozarządowych. Oferowane przez nas tłumaczenia prawnicze skierowane są ponadto w sposób szczególny do mecenasów, adwokatów, notariuszów i radców prawnych. Wykonywane przez nasze biuro tłumaczeń usługi translatorskie mają w pełni kompleksowy charakter. Zajmujemy się bowiem przekładami dokumentów formalno-prawnych z języka polskiego na język francuski i odwrotnie – dokumentację sporządzoną w języku francuskim przetłumaczymy dla Państwa na język polski.

Obszary specjalizacji tłumaczy tekstów prawniczych j, francuskiego

W naszym biurze tłumaczeń zajmujemy się aktami dotyczącymi każdej gałęzi prawa. Przyjmujemy zlecenia na tłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentacji o charakterze prawniczym, wystawionej przez kancelarie notarialne i adwokackie, sądy oraz inne organy wymiaru sprawiedliwości.

Przykładowo, spośród tłumaczonych dla Państwa tego rodzaju dokumentów, wyliczyć można m.in.:
tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione

 • wyroki sądów,
 • pozwy i powództwa,
 • decyzje i orzeczenia,
 • akty notarialne,
 • umowy cywilnoprawne,
 • pełnomocnictwa.
Warto również dodać, że na życzenie Klienta lub wedle potrzeb istnieje możliwość powierzenia wykonania zlecenia tłumaczowi przysięgłemu i uwierzytelnienia przekładu stosowną pieczęcią.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

 • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
 • Uproszczoną procedurę składania zleceń
 • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
 • Całodobową infolinię
 • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę