Rekomenduj nasze usługi i zarabiaj razem z nami!

Współpraca z nami przynosi podwójne korzyści. Wszystkim, którzy polecają usługi naszego biura tłumaczeń, gwarantujemy wysokie prowizje za przekazanie każdego nowego Klienta. To jednak nie wszystko – wszyscy rekomendowani Zleceniodawcy otrzymują od nas na wstępie 10% procentowy rabat.

Już teraz poznaj szczegóły naszej promocji!

Zasady promocji są bardzo proste. Klientom polecającym nasze usługi przekazujemy specjalny kod, udostępniany docelowo nowym Klientom rekomendowanym. Na jego podstawie obydwie strony uzyskują uprawnienie do prowizji i zniżek. Zyski dla osoby polecającej opierają się na podpisanej uprzednio umowie prowizyjnej za każdego Klienta, który w wyniku wcześniejszego polecenia usług zleci nam swoje tłumaczenia. Wysokość prowizji rośnie z czasem i wynosi początkowo 10%, a po podpisaniu 10 umów z rekomendowanymi Klientami dochodzi do 15%. Należy podkreślić, że nowi Klienci mogą również liczyć na systematyczny wzrost rabatu, nawet do 30%.
Jeżeli znają Państwo w swoim otoczeniu osoby lub podmioty mogące być zainteresowane świadczeniem na ich rzecz usług tłumaczeń i weryfikacji językowej prosimy o wypełnienie formularza. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty i po raz kolejny przekonaj się, że współpraca z nami po prostu się opłaca!

Zgłoszenie do Programu Partnerskiego

5/5 - szybkość ładowania