Profesjonalne tłumaczenia język perski

Język perski jest językiem należącym do południowo-zachodniego odłamu języków irańskich wchodzących w skład rodziny języków indoeuropejskich. Obecnie posługuje się nim ok 50 mln ludzi: w Iranie (40 milionów mówiących), w Afganistanie (7 mln) oraz w Iraku (200 tys.). Język perski jest językiem urzędowym w Iranie, gdzie nosi nazwę języka farsi oraz w Afganistanie, w którym drugi język urzędowy to język paszto. Język perski jest również nazywany drugim językiem islamu (zaraz po języku arabskim).
Iran Afganistan

Dla klientów poszukujących tłumaczy języka perskiego oferujemy przekłady zwykłe jak również tłumaczenia wymagające udziału tłumaczy przysięgłych. Oferujemy tłumaczenia techniczne i specjalistyczne, tłumaczenia korespondencji biznesowej, oferty handlowe. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami, którzy mają na swoim koncie wiele zrealizowanych projektów dla klientów w kraju oraz za granicą. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu bezpłatnej wyceny.

W ramach języka perskiego tłumaczymy:

  • dokumentację specjalistyczną (broszury medyczne, dokumentacje patentowe, interpretacje wyroków)
  • dokumentację techniczną (instrukcje obsługi maszyn i urządzeń, instrukcje patentowe, opisy działania specjalistycznych przyrządów)
  • dokumentację przetargową (biznesplany, referencje, wnioski, umowy, oświadczenia)
  • oferty handlowe (na potrzeby drukowanych folderów i katalogów oraz wielojęzycznych stron internetowych)
  • oraz wiele innych

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia przysięgłe umów język perski

Dzięki gruntownej znajomości prawa oraz przygotowania językowego nasi tłumacze są w stanie przetłumaczyć dla Państwa każdy rodzaju umowy. Tłumaczymy m.in. umowy o współpracy, umowy o dystrybucję, umowy o poufności, umowy dzierżawy, umowy kupna, umowy pożyczki, ubezpieczenia oraz spółki. Każdy nasz tekst po przetłumaczeniu jest ponownie sprawdzany przez korektorów, by mogli Państwo cieszyć się bezbłędnym wykonaniem swojego zlecenia.

tłumaczenia umów

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów

Specjalizujemy się w tłumaczeniach pisemnych dokumentów z dziedziny finansów, księgowości, rachunkowości oraz ekonomii. Wyróżnia nas doskonałe przygotowanie merytoryczne, dzięki czemu tłumaczymy dla Państwa m.in. pisma urzędowe, umowy handlowe, dokumentację spółek, raporty, bilanse, sprawozdania finansowe oraz dokumentację księgową. Tłumacząc zwracamy uwagę na najdrobniejszy szczegół.

 
 
tłumaczenia przysięgłe prawo

Tłumaczenie przysięgłe z zakresu prawa

Wysoką jakość tego rodzaju tłumaczeń zapewnia Państwu doświadczony zespół prawniczy, składający się z prawników – lingwistów, konsultantów merytorycznych oraz korektorów i weryfikatorów. Mamy pełną świadomość skutków, jakie może przynieść nierzetelne tłumaczenie prawne bądź prawnicze, dlatego nie pozwalamy sobie na jakiekolwiek błędy. Państwa dokumentacja prawna i prawnicza jest w naszych rękach zupełnie bezpieczna.

tłumaczenia dokumentów urzędowych

Tłumaczenia dokumentów firmowych

Pisma wystawione przez urzędy poza granicami kraju wymagają szczególnej uwagi oraz umiejętności i są przez to dużym wyzwaniem. Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniu aktów prawnych, zaświadczeń, świadectw, dokumentów rejestracyjnych firm oraz certyfikatów. Nasi tłumacze posiadają gruntowną wiedzę filologiczną wspartą wiedzą prawną, administracyjną oraz księgową.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę