Profesjonalne tłumaczenia z języka pendżabskiego i na język pendżabski

Język pendżabski (ਪੰਜਾਬੀ pańdźabi) należy do indoeuropejskiej (do centralnej grupy języków indoaryjskich) rodziny językowej, która jest jedną z największych i najwcześniej odkrytych rodzin językowych (45% ziemskiej populacji mówi w którymś z kilkuset spokrewnionych ze sobą języków współczesnych należących do tej rodziny). Obecnie posługuje się nim ok. 28 mln ludzi zamieszkujących głównie pogranicze indyjsko-pakistańskie (historyczna kraina Pendżab). Język pendżabski jest językiem urzędowym w indyjskim stanie Pendżab (w przeciwieństwie do najgęściej zaludnionej pakistańskiej prowincji Pendżab).
tłumaczenia z języka pendżabskiego

Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty tłumaczeń z zakresu języka pendżabskiego. Tłumaczenia wykonują dla Państwa tylko wykwalifikowani i sprawdzeni tłumacze, współpracujemy również z tłumaczami przysięgłymi, którzy dostarczą Państwu uwierzytelnione i potwierdzone dokumenty wydane przez upoważnione do tego zagraniczne organy. Oferujemy atrakcyjne stawki oraz szybkie terminy realizacji zleceń, a dla stałych klientów proponujemy korzystne programy lojalnościowe.

Z języka pendżabskiego i na język pendżabski wykonujemy:

Tłumaczenia przysięgłe język pendżabski

Współpracujemy z tłumaczami, którzy widnieją na liście Ministerstwa Sprawiedliwości. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dostarczaniu tłumaczeń uwierzytelnionych z zakresu pism urzędowych oraz sądowniczych.
tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Tłumaczenia przysięgłe umów język pendżabski

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniu przysięgłym umów dla firm oraz instytucji. Dla swoich klientów przetłumaczyliśmy do tej pory wiele tysięcy stron takich dokumentów jak umowy dzierżawy, umowy inwestycyjne, umowy leasingu, umowy o partnerstwie, umowy sprzedaży oraz wiele innych. Tłumaczenia przygotowują dla Państwa tłumacze przysięgli języka pendżabskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy w swoim zawodzie.

tłumaczenia umów

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów język pendżabski

Oferujemy kompleksowe tłumaczenia dokumentów wykorzystywanych w codziennej pracy Państwa firmy bądź instytucji. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi specjalistami z zakresu tłumaczeń przysięgłych w języku pendżabskim, dzięki czemu mają Państwo pewność, iż powierzone nam materiały są w dobrych rękach. Dodatkowo zwracamy szczególną uwagę na poufność Państwa tekstów, co sprawia, że są one u nas zupełnie bezpieczne.

 
tłumaczenia przysiegłe

Prawne tłumaczenia przysięgłe język pendżabski

Tłumaczenia prawne wykonywane w naszym biurze dotyczą m.in. takich dokumentów jak umowy, pełnomocnictwa, akty notarialne, protokoły i orzeczenia, regulaminy, reklamacje, testamenty, akty i dyrektywy, normy Unii Europejskiej, ekspertyzy. Naszymi tłumaczami są specjaliści językowi z odpowiednim przygotowaniem prawniczym, dzięki czemu Państwa dokumenty każdorazowo są sprawdzane również pod kątem merytorycznym.

tłumaczenia umów

Tłumaczenia dokumentów firmowych język pendżabski

Proponujemy kompleksowe tłumaczenia wszystkich Państwa dokumentów firmowych począwszy od prostej korespondencji, poprzez faktury, rachunki oraz inne dokumenty księgowe, na wielostronicowych i skomplikowanych umowach skończywszy. Dodatkowo zapewniamy również wsparcie naszych specjalistów ds. reklamy w przygotowaniu Państwa materiałów informacyjno-promocyjnych takich jak foldery, katalogi, broszury czy oferty.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę