Biuro Tłumaczeń 123 Sp. z o.o. biuro@123tlumacz.com +48 888 500 123 Certyfikat Jakości: PN-EN ISO 9001:2009
Professional Polish Translation & Localization Services
Zadzwoń do nas:+48 888 500 123

Tłumaczenia napisów i list dialogowychTłumaczenia materiałów audiowizualnych: filmy, seriale, firmowe prezentacje, szkolenia, audiobooki (napisów i list dialogowych)

Tłumaczenia audiowizualne to specjalizacja, jaką może poszczycić się niewiele firm na polskim rynku. W przypadku tak wąskiej specjalizacji (tłumaczeń napisów i list dialogowych) oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Skrupulatnie tłumaczymy materiały audiowizualne tak, by odbiorcy czerpali przyjemność nie tylko z oglądania filmu, ale również z jego czytania lub słuchania.

Jeśli wybierzesz nasze usługi tłumaczenia napisów i list dialogowych, zapewnimy:

  • terminowo i skrupulatnie przetłumaczony tekst,
  • dostosowane do ścisłych wymogów technicznych napisy i listy dialogowe,
  • szybki i łatwy kontakt z naszym biurem tłumaczeń,
  • konsultacje ze specjalistami z różnych dziedzin w trakcie wykonywania przekładu.

Kompleksowa praca nad tłumaczeniem
Tłumaczenia napisów i list dialogowych przeprowadzamy z największą dokładnością, gdyż wiemy, że odpowiednio przetłumaczony tekst to klucz do zrozumienia osadzonego w obcej kulturze dzieła. Tłumaczenie to pierwszy, lecz nie ostatni etap naszej pracy. Po dokonaniu przekładu dostosowujemy napisy do ścisłych wytycznych. Wymogi techniczne dyktują, że każda linijka ma się składać najwyżej z 38 znaków? Będzie. Dołożymy wszelkich starań, by oddać pełnię znaczeń nawet przy ograniczonym miejscu na słowa. Zgodnie z życzeniem, dopasujemy również kwestie do odpowiednich klatek filmu. Dzięki współpracy z doświadczonymi w przekładzie materiałów audiowizualnych tłumaczami, napisy wykonane będą starannie i solidnie – tak, by przenieść widza do innego świata w możliwie naturalny sposób.

Pracujemy zespołowo dla Twojej korzyści
Działający na własną rękę tłumacze za konsultacje ze specjalistami pobierają dodatkowe opłaty. Dzięki współpracy z ekspertami z wielu branż, my możemy zaoferować je w cenie przekładu. Wykonujemy dopracowane do szczegółu rzetelne tłumaczenia filmów o wszelkiej tematyce: przyrodniczych, historycznych, geograficznych, ekonomicznych, kryminalnych, naukowych, obyczajowych, a także wielu innych. Pracę nad przekładem dzielimy na kilka etapów – najpierw tłumaczymy znaczenia, a następnie dopasowujemy do tekstu wszelkie wymagane w danej branży czy środowisku terminy. Końcowym etapem jest sprawdzenie tekstu przez osoby, które wnoszą świeże spojrzenie, gdyż niezwiązane są z całym procesem. Tłumacząc materiały audiowizualne, dostosowujemy poszczególne kwestie do tematyki filmu oraz grupy odbiorców.

Profity z dłuższej współpracy
Najwyższej jakości tłumaczenia napisów i list dialogowych nie będą jedyną korzyścią z naszej współpracy. Oferujemy również stały, szybki i bezproblemowy kontakt, a w przypadku dłuższej kooperacji, szereg przywilejów: dostęp do platformy, która umożliwia wygodne i szybkie przesyłanie tekstów do tłumaczenia, możliwość kontaktu 24/h, współpracę z tym samym, znanym już tłumaczem oraz atrakcyjne zniżki na nasze usługi. Chciałbyś zlecić tłumaczenie materiałów audiowizualnych? Skontaktuj się z nami, a dokonamy bezpłatnej wyceny przekładu każdego tekstu!

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 9.00 do 17.30

Wyślij e-mail: biuro@123tlumacz.com

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę