Profesjonalne tłumaczenia z języka mongolskiego oraz na język mongolski

 
Język mongolski jest głównym z języków ałtajskich, do których należy również m.in. język turecki, język kazachski oraz język uzbecki. Obecnie jest językiem urzędowym w olbrzymiej terytorialnie Mongolii zamieszkałej przez niespełna 3 mln mieszkańców. Poza Mongolią w języku tym porozumiewa się ok. 4 mln mieszkańców Chin, ok. 0,5 mln mieszkańców Rosji oraz liczne mniejszości mongolskie rozsiane po całym świecie (w tym w Chicago w największym skupisku Mongołów w Stanach Zjednoczonych). Łącznie językiem mongolskim posługuje się ok. 7 mln ludzi na całym świecie.
Tłumaczenia mongolski

Jakie dokumenty tłumaczymy?

W ramach tłumaczeń z języka mongolskiego oraz na język mongolski oferujemy Państwu zarówno tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe. Wśród dokumentów, które tłumaczymy dla naszych klientów znajdują się:

  • umowy (w tym umowy handlowe, umowy spółek)
  • korespondencja tradycyjna (listy, pisma) oraz e-maile
  • instrukcje obsługi maszyn i urządzeń
  • dokumenty urzędowe (decyzje, wnioski, oświadczenia)
  • dokumentacja sądowa (wyroki, wezwania, odpisy)
  • dokumentacja techniczna
  • dokumenty przetargowe
  • analizy, bilanse i raporty
  • tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne (np. ulotki leków)
  • strony i aplikacje internetowe
Kto wykonuje tłumaczenia?
Tłumaczenia przygotowują dla Państwa wykwalifikowani tłumacze, którzy posiadają na swoim koncie szereg efektywnie zrealizowanych projektów na najwyższym poziomie. Posiadamy doświadczenie w tłumaczeniach technicznych i specjalistycznych, w ramach których przekładamy takie dokumenty jak instrukcje obsługi, korespondencję biznesową, oferty handlowe oraz wiele innych.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia przysięgłe język mongolski

Tłumaczenia przysięgłe dostarczają Państwu nasi tłumacze przysięgli, którzy dokonają uwierzytelnienia i potwierdzenia wszelkich dokumentów sporządzonych przez inne uprawnione do tego organy. W zakresie tłumaczeń przysięgłych oferujemy:
tłumaczenia umów

Tłumaczenia umów

Współpracując z tłumaczami, którzy posiadają wykształcenie prawnicze, proponujemy Państwu przekłady wszelkiego rodzaju umów, które zawierają Państwo ze swoimi pracownikami, kontrahentami, klientami, wykonawcami bądź instytucjami. Tłumaczymy umowy spółek, umowy o pracę, umowy o przedstawicielstwie, umowy handlowe. Każdy dokument sprawdzany jest pod kątem zgodności językowej oraz merytorycznej (prawnej).

tłumaczenia dokumentów

Tłumaczenia dokumentów

Dla firm posługujących się w swoich kontaktach biznesowych językiem mongolskim świadczymy kompleksowe usługi tłumaczenia dokumentów zarówno na ten język jak i z niego. Przetłumaczymy Państwa korespondencję firmową (zarówno tradycyjne listy jak i e-maile), pisma sądowe oraz urzędowe, pełnomocnictwa, decyzje, oświadczenia, zaświadczenia, wyroki, wnioski, reklamacje, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi oraz każdy inny dokument.

 
 
tłumaczenia tekstów z zakresu prawa

Tłumaczenia prawne i prawnicze

Dzięki naszym tłumaczom z wykształceniem prawnym sprawnie obsługujemy klientów, którzy mają potrzebę przełożenia swoich dokumentów prawniczych. Zważając na zmieniające się ustawy, rozporządzenia oraz uregulowania prawne dostarczamy Państwu tłumaczenia pism sądowych, wyroków, wezwań oraz każdego innego dokumentu związanego z dziedziną, jaką jest prawo. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością i uwagą.

tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia dokumentów firmowych

Działy księgowe firm oraz instytucji prywatnych i publicznych zaufały nam w kwestii tłumaczeń dokumentów fiskalnych z języka mongolskiego oraz na język mongolski. Oprócz faktur, rachunków czy sprawozdań finansowych tłumaczymy również dokumentację specjalistyczną i techniczną taką jak instrukcje obsługi i użytkowania maszyn oraz urządzeń, specyfikacje i opisy techniczne oraz wszelkie inne dokumenty firmowe występujące w przedsiębiorstwie.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń