Profesjonalne tłumaczenia tekstów medycznych w zakresie radiologii

Tłumaczenia medyczne radiologiaW zakresie tłumaczeń medycznych proponujemy profesjonalne przekłady z dziedziny radiologii. Zajmujemy się pełnym tłumaczeniem dokumentacji medycznej powstałej w ramach tej specjalizacji (m.in. związanej z opisem obrazów powstałych na skutek wykorzystania promieniowania rentgenowskiego, tomografii magnetycznej czy ultradźwięków, z diagnozą oraz zaleceniami dotyczącymi leczenia). Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w tej dziedzinie, z uczelniami wyższymi, z instytutami naukowymi oraz szpitalami i klinikami. Nasze tłumaczenia znajdują zastosowanie w obszarach, gdzie niezbędna jest wizualizacja jednostki chorobowej, analiza ilościowa czy wiedza dotycząca lokalizacji danych zmian. Nasi specjaliści nieustannie zwiększają swoją wiedzę z zakresu wprowadzanych innowacji technologicznych.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Tłumaczenia dokumentacji medycznych

Nasz zespół zajmujący się tłumaczeniami medycznymi ze wszystkich specjalizacji, również z dziedziny radiologii, jest gotowy, by zająć się przekładem wszelkiej dokumentacji medycznej w tym zakresie. Tłumaczymy opisy jednostek chorobowych, zalecenia dotyczące terapii oraz karty pacjentów i wiele innych.

Tłumaczenia publikacji medycznych

Od lat, z powodzeniem wykonujemy tłumaczenia publikacji medycznych specjalistów, z którymi współpracujemy. Instytuty badań, uczelnie wyższe, szpitale oraz lekarze naukowcy zlecają nam przekłady swoich artykułów naukowych, książek, wystąpień konferencyjnych, prezentacji oraz wyników badań i analiz medycznych.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

5/5 - szybkość ładowania