Tłumaczenia tekstów specjalistycznych z dziedziny neurologii

Tłumaczenia neurologiaGdy w grę wchodzą tłumaczenia z zakresu medycyny, nie może być miejsca nawet na najmniejszą pomyłkę, gdyż może ona kosztować zarówno zdrowie jak i życie pacjenta. W przypadku specjalizacji, jaką jest neurologia, jest to szczególnie istotne. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia dotyczące m.in. instrukcji obsługi sprzętu diagnostycznego, laboratoryjnego, chirurgicznego, informacji dotyczących lekarstw oraz materiałów opatrunkowych a także pełnej dokumentacji medycznej niezbędnej w prawidłowym funkcjonowaniu danej placówki. Posiadamy również szeroką ofertę przekładów dla branży farmaceutycznej, z naszych usług korzystają zarówno duże koncerny jak i mniejsi producenci oraz właściciele i pracownicy aptek i punktów aptecznych. Skontaktuj się z naszym konsultantem, a udzieli Ci szczegółowych informacji na ten temat.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia dedykowane placówkom medycznym

W zakresie tłumaczeń ze specjalizacji neurologicznej jesteśmy w stanie zaproponować kompleksową obsługę wszelkiej dokumentacji medycznej wykorzystywanej w placówkach medycznych takich jak gabinety lekarskie, przychodnie zdrowia, szpitale, kliniki oraz laboratoria badawcze. Tłumaczymy zawsze w oparciu o znajomość wszelkich niezbędnych przepisów.

Tłumaczenia specjalistycznych tekstów naukowych

Wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach przeznaczonych dla uczelni medycznych z uwzględnieniem wydziałów neurologicznych. Zajmujemy się przekładami publikacji naukowych pracowników uczelni wyższych jak i prac studentów. Tłumaczymy książki, opracowania naukowe, streszczenia, analizy oraz artykuły prasowe.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny