Tłumaczenia tekstów medycznych w zakresie nefrologii

Tłumaczenia medyczne nefrologiaSkorzystaj z naszych tłumaczeń medycznych dedykowanych dziedzinie zajmującej się leczeniem schorzeń nerek, w której posiadamy stosowne doświadczenie oraz szereg pozytywnie zrealizowanych projektów zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju.

Kompleksowo tłumaczymy pełną dokumentację medyczną, publikacje naukowe (artykuły eksperckie, książki, analizy, raporty, podsumowania, opracowania) oraz materiały dydaktyczne i szkoleniowe (przydatne podczas pracy z międzynarodowym zespołem, na wielojęzycznych konferencjach i wykładach, podczas szkoleń studentów bądź pracowników reprezentujących różne kręgi kulturowe i posługujących się różnymi językami obcymi). Na każdym etapie pracy nad Twoim tekstem konsultujemy się ze specjalistami z odpowiednich dziedzin.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Wybrani klienci

tłumaczenie medycyny

Tłumaczenia dokumentacji pacjenta

Specjalizujemy się m.in. w tłumaczeniu indywidualnej dokumentacji pacjenta takiej jak np. karty informacyjne leczenia szpitalnego, karty przebiegu ciąży, zaświadczenia, orzeczenia, opinie lekarskie, skierowania na badania diagnostyczne bądź lekarskie, historię zdrowia i choroby oraz wielu innych, które są Tobie akurat potrzebne.

Tłumaczenia publikacji medycznych

Regularnie świadczymy usługi naukowych tłumaczeń medycznych przeznaczonych do różnego rodzaju publikacji. Współpracujemy z bibliotekami wydziałów lekarskich, wydawnictwami, księgarniami oraz indywidualnymi autorami. Z nami szybko i sprawnie przetłumaczysz dowolną książkę, artykuł oraz czasopismo medyczne.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę