Teoretycznie martwy, język łaciński wciąż jest obecny we współczesnym świecie – choćby jako język urzędowy Watykanu. Możemy Państwu zaoferować przekłady z języka łacińskiego na polski, jak i z polskiego na łaciński. Podejmujemy się tłumaczenia nie tylko tekstów zwykłych, ale i specjalistycznych (prawniczych, medycznych, farmaceutycznych, finansowych, marketingowych, IT, ekonomicznych oraz wielu innych). Tłumacza dobieramy zawsze odpowiednio do tematyki tłumaczonego tekstu, minimalizując w ten sposób ryzyko wystąpienia pomyłek i błędów.

Zapewniamy także tłumaczenia ustne (konsekutywne i symultaniczne), które są niezbędne podczas międzynarodowych szkoleń, konferencji czy spotkań biznesowych.

Wiemy jak duże znaczenie ma dla Państwa poprawne, wiarygodne tłumaczenie, poufność i przyjazna atmosfera współpracy – przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen, dlatego też zawsze staramy się działać najlepiej, jak to tylko możliwe i staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszego Klienta. Wysoka jakość tłumaczenia i gwarancja realizacji zlecenia w terminie są podstawą działalności naszego biura!

Przekaż nam swój tekst, a my dokonamy bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny. Skontaktować się z nami można mailowo, telefonicznie lub osobiście w biurze. Zapraszamy!