Korekta i redakcja tłumaczenia

korekta tłumaczeniaWieloletnia działalność oraz bogate doświadczenie w dziedzinie tłumaczeń pozwalają nam zaoferować Państwu najwyższej jakości usługi, nie tylko tłumaczeniowe, ale również korektorskie i edytorskie. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami w kraju: tłumaczami, native speakerami, edytorami, grafikami i copywriterami, którzy na każdym etapie realizacji Państwa zlecenia czuwają, aby tekst był poprawny pod każdym względem: merytorycznym, gramatycznym, interpunkcyjnym czy ortograficznym. Wykonujemy na zamówienie korekty zarówno tekstów, które już Państwo posiadają, jak i tych, które tłumaczone są przez Nasze Biuro. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.  

Korekta nie tylko tłumaczeń

Dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w kraju, którzy posiadają rozległą wiedzę z danego języka obcego, oferujemy korektę tekstów napisanych bezpośrednio przez klienta. Bez problemu sprawdzimy treści w dowolnym języku: angielskim, niemieckim, rosyjskim, szwedzkim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, japońskim (bądź każdym innym) pod kątem poprawności ortograficznej, interpunkcyjnej, stylistycznej, leksykalnej i gramatycznej, tak aby żaden błąd nie zakłócił odbioru tekstu wynikowego rodzimym użytkownikom danego języka obcego.

Poprawność pod każdym kątem

Dzięki podziałowi procesu korekty na trzy etapy, dajemy Państwu gwarancję, że żaden błąd nie zostanie przeoczony. Najpierw przydzielony do zadania korektor czyta tekst i poprawia wszelkie błędy językowe: ortografię, interpunkcję, składnię czy nawet właściwy dobór słów. Kolejno sprawdza się spójność tekstu i ujednolica go (terminologia, rodzaj użytego języka, styl). Ostatnim etapem jest zwrócenie uwagi na całość tekstu, tak aby brzmiał on naturalnie dla native speakerów danego języka obcego.

Weryfikacja tłumaczeń

Wykonujemy korektę:

  • dokumentów
  • prac licencjackich/ magisterskich/ doktorskich
  • tekstów marketingowych
  • książek
  • ulotek informacyjnych
  • artykułów
  • wiele innych
 

Korekta native speakera

Wykonanie tłumaczeń tekstów zawsze powierzamy specjalistom z danych dziedzin, takich jak: medycyna i farmacja, inżynieria i technika, ekonomia i finanse, prawo i sądownictwo, motoryzacja itp., którzy posiadają stosowne wykształcenie językowe i merytoryczne. Dodatkowo na życzenie klienta tłumaczenie poddajemy weryfikacji native speakera danego języka obcego, który daje stuprocentową pewność, że każde słowo zostało użyte w najlepszym i najczęściej stosowanym kontekście. Już dziś wyślij do nas swój tekst, który chcesz poddać korekcie, a my niezobowiązująco i bezpłatnie wycenimy usługę.
 

Do kogo skierowana jest oferta?

Naszą ofertę dedykujemy wszystkim, którzy potrzebują pomocy profesjonalistów, Kierujemy ją zarówno do osób prywatnych, które potrzebują korekty kilku stron, jak i do dużych firm i przedsiębiorstw, szukających specjalistów, wykonujących korekty całych dokumentacji. Do każdego zlecenia podchodzimy z jednakową starannością i dbałością o szczegóły, zapewniając Państwa, że otrzymany tekst będzie pozbawiony wszelkich błędów i niedoskonałości. Zachęcamy do wysłania tekstu, który bezpłatnie i niezobowiązująco wycenimy.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę