Zespół tłumaczy przysięgłych języka francuskiego

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnioneZapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń przysięgłych języka francuskiego. Tłumaczenia uwierzytelnione wykonywane są przez specjalistów, którzy zdali państwowy egzamin i zostali wpisani na oficjalną listę Ministerstwa Sprawiedliwości. Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami w kraju, dając Państwu gwarancję, że wszystkie powierzone nam teksty zostaną przetłumaczone bezbłędnie i z najwyższą dbałością o szczegóły. Nie tylko przetłumaczymy tekst, którego potrzebujesz, ale w razie potrzeby również poświadczymy zgodność oryginału z tłumaczeniem, które już posiadasz. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług!

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Cennik tłumaczeń przysięgłych z/na język francuski

Tłumaczenie przysięgłe Tryb normalny Tryp pilny
na polski z polskiego na polski z polskiego
język francuski od 49 PLN od 54 PLN od 90 PLN od 120 PLN

*Cena netto za 1 stronę rozliczeniową (1125 znaków ze spacjami) w tekście docelowym.
*Tryb pilny w zależności od dostępności terminów.

Tłumacz przysięgły język francuski

Wybierając Nas masz pewność, co do:

  • najwyższej jakości wykonywanych usług
  • niezmiennej ceny, którą znasz od samego początku
  • terminowego oddania tłumaczenia
  • doświadczenia i wykształcenia tłumaczy

Lista tłumaczonych dokumentów:

  • faktury, umowy spółek
  • akty notarialne
  • certyfikaty, dyplomy
  • sprawozdania finansowe
  • teksty prawne i wiele innych

Tłumaczenia dokumentów urzędowych

Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty urzędowe, które wymagają wykonania przekładu przez tłumacza przysięgłego. Na liście tłumaczonych przez nas treści znajdują się: dyplomy, certyfikaty, akty urodzenia, akty zgonu, akty zawarcia małżeństwa, akty notarialne, poręczenia, pełnomocnictwa, opinie prawne itp. W razie potrzeby wykonamy tłumaczenie w trybie ekspresowym.

Przysięgłe tłumaczenia umów i licencji

Oferujemy szeroki zakres tłumaczeń przysięgłych wszelkiego rodzaju umów i licencji, w tym znajdują się: umowy licencyjne, umowy agencyjne, umowy o pracę, umowy spółek, umowy leasingu, umowy kredytowe, umowy handlowe, umowy użyczeń, umowy faktoringu i wiele innych. Już dziś sprawdź całą naszą ofertę i wyślij nam swoją umowę do tłumaczenia.

 

Tłumaczenia przysięgłe ustne

Wykonujemy ustne tłumaczenia przysięgłe (konsekutywne lub symultaniczne) we wszystkich instytucjach, które tego wymagają, m.in. w sądzie, prokuraturze, urzędach wszelkiego rodzaju, podczas wizyt na policji i składania zeznań. Niezależnie od tego w jakiej sytuacji potrzebujesz tłumacza przysięgłego z języka francuskiego skontaktuj się z nami, a my wybierzemy dla Ciebie najlepszego specjalistę.

Przysięgłe tłumaczenia medyczne

W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia przysięgłe z zakresu medycyny wykonywane przez doświadczonych specjalistów. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumentację medyczną, dokumentację ubezpieczeniową, wypisy i zwolnienia ze szpitala, karty leczenia pacjenta, wyniki badań, prace naukowe dotyczące którejkolwiek z dziedzin medycyny. Już dziś wyślij do nas swój tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń