Tłumaczenia oficjalnych dokumentów, takich jak certyfikaty, akty, czy dyplomy

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe wszelkiego rodzaju dyplomów, świadectw, certyfikatów, a także CV, życiorysów i listów motywacyjnych, słowem: wszystkich dokumentów, które należy złożyć pracodawcy w procesie rekrutacji. Dzięki długoletniemu doświadczeniu wiemy, w jaki sposób prawidłowo tłumaczyć tytuły naukowe oraz nazwy szkół i uczelni tak, by czytający nie miał wątpliwości co do przedstawionych w dokumencie kwalifikacji. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi, którzy biegle posługują się słownictwem formalnym w danym języku. Dzięki kooperacji z wieloma native-speaker’ami naszym Klientom możemy zaproponować tłumaczenia w również tych nieczęsto spotykanych kombinacjach językowych.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Jeśli zlecisz nam tłumaczenia przysięgłe dyplomów, świadectw, certyfikatów, zapewnimy:

tłumaczenia przysięgłe uwierzytelnione

  •  skrupulatny przekład dokumentów, zakończony weryfikacją,
  •  konsultacje ze specjalistami z wielu dziedzin w cenie przekładu,
  •  szybki i bezproblemowy kontakt,
  •  dodatkowe korzyści przy dalszej współpracy.

Tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (przysięgłe)

Dyplomy, świadectwa i certyfikaty potwierdzające kwalifikacje tłumaczymy z dużą precyzją, gdyż wiemy, iż od jakości tłumaczenia ważnych dokumentów zależy niekiedy kariera Klienta. Tłumaczeń przysięgłych dokonują wyłącznie osoby uprawnione, powołane na swoje stanowisko przez Ministra Sprawiedliwości i zaprzysiężone.

Efektywny system tłumaczenia

Do każdego tłumaczenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby oraz życzenia Klienta. Procesu przekładu dokonujemy w sposób wieloetapowy – dzięki temu mamy pewność, że zwróciliśmy uwagę na wszystkie istotne kwestie. Najpierw tłumaczymy znaczenie treści, wyrażając ją następnie przy pomocy odpowiedniego słownictwa. Na końcu dokonujemy edycji oraz weryfikacji tekstu w celu wyeliminowania wszelkich niejasności.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę