Tłumaczeniami korporacyjnymi możemy nazwać tłumaczenia oferowane przez nas w ramach stałej współpracy i kompleksowej obsługi językowej dla korporacji. Od początku naszej współpracy tworzymy tak zwany słownik korporacyjny zawierający specjalistyczne zwroty i określenia, tak aby w trakcie tworzenia nowych projektów zachować spójność i jednakową terminologię.

Wyspecjalizowane tłumaczenia dokumentów korporacyjnych

Wielokrotnie zlecałeś tłumaczenia dokumentów firmowych, lecz nigdy nie byłeś zadowolony z efektu końcowego? Zleć nam tłumaczenie wszelkich dokumentów korporacyjnych, a przekonasz się, jak profesjonalnie może wyglądać tekst w języku docelowym.

Wybierz nasze tłumaczenia dokumentów korporacyjnych, a zapewnimy:

  • dokładnie i szczegółowo przełożone dokumenty, wypełnione terminami specjalistycznego języka;
  • szybki kontakt i możliwość przesyłania tekstów do tłumaczenia przez wygodny system;
  • współpracę z native speakerami, którzy swobodnie poruszają się w środowisku korporacyjnym.

Tłumaczenia do ostatniego szczegółu

Wiemy, że w specyficznym języku korporacji pewne zwroty powinny pozostać nieprzetłumaczalne. Przełożenie ich mogłoby doprowadzić do nieporozumienia w komunikacji. By być na bieżąco z językowymi nowościami korporacyjnego środowiska, pozostajemy we współpracy ze specjalistami, pracującymi w międzynarodowych przedsiębiorstwach. Dodatkowo, od początku funkcjonowania naszego biura tłumaczeń, tworzymy oryginalny słownik korporacyjny. Zawiera on specjalistyczne zwroty i określenia, które, stosowane w dokumentach danej firmy, pozwalają zachować ich spójność i profesjonalny charakter. W ramach stałej współpracy oferujemy łączącą się z wieloma przywilejami kompleksową obsługę językową korporacji.

Praca zespołowa dla Twojej korzyści

W ramach usługi proponujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione. Wykonujemy również przekłady ustne wszelkich rozmów i negocjacji, z zachowaniem poszanowania dla odmiennych zasad kulturowych. Wszystkie usługi świadczymy profesjonalnie, powierzając pracę najbardziej doświadczonym w danej tematyce tłumaczom. Dzięki wyspecjalizowanemu zespołowi pracowników poprawnie stosujemy język korporacji, a prace nad danym dokumentem przeprowadzamy w sposób wieloetapowy. Najpierw dokonujemy tłumaczenia sensu słów w danym tekście, a następnie, korzystając z naszego korporacyjnego słownika, dopasowujemy specjalistyczne zwroty. Każdy przekład sprawdzany jest przez tłumacza, który nie bierze udziału w całym procesie. Dzięki temu wychwycimy najmniejsze nawet nieścisłości, czyniąc z tekstu dokument spójny i zrozumiały.

Przywileje w ramach kompleksowej obsługi językowej

Decydując się na stałą współpracę w zakresie tłumaczenia dokumentów korporacyjnych, otrzymasz nie tylko kompleksową obsługę językową, lecz również szereg dodatkowych korzyści. Stałym Klientom udostępniamy system, pozwalający na wygodne przesyłanie tekstów do przekładu. Oferujemy również szybki kontakt w ramach całodobowej infolinii, a także pomoc dedykowanego opiekuna przy wszystkich projektach tłumaczeniowych. Prócz tego, proponujemy oczywiście zniżki i rabaty na nasze usługi, a także możliwość wystawienia miesięcznej faktury zbiorczej, ułatwiającej rozliczanie kosztów tłumaczeń.

W celu uzyskania większej ilości informacji, stontaktuj się z nami! Dokonamy bezpłatnej wyceny tłumaczenia wszelkich korporacyjnych dokumentów.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń