KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TŁUMACZENIOWA FIRM ZWIĄZANYCH Z PRZEMYSŁEM ODZIEŻOWYM

Komunikacja

Nasze zespoły tłumaczeniowe komunikują się między sobą bardzo sprawnie. Na czele każdego z nich zawsze stoi lider, który jest jednocześnie koordynatorem danego projektu. Bezpośrednio z Tobą kontaktuje się Twój indywidualny opiekun klienta, który na bieżąco informuje Cię o postępach w pracy. Dzięki temu każdy pracownik ma ściśle określone zadania oraz pełni konkretne role, co sprawia, że nasza praca jest efektywna.

Gruntowna wiedza

Zespół naszych tłumaczy oraz specjalistów z różnych dziedzin to profesjonaliści, którzy we współpracy z firmami z przemysłu odzieżowego nie mają sobie równych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno stricte w projektach tłumaczeniowych jak i w obsłudze firm związanych z tekstyliami, co pozwoliło nam opanować wszelkie profesjonalne słownictwo w tym zakresie oraz specyfikę geolokalizacyjną poszczególnych rynków zbytu.

Internet i nowe media

W branży odzieżowej bieżący kontakt z klientem w czasie rzeczywistym oraz szybkie reagowanie na jego potrzeby to bardzo istotny element. Wyspecjalizowaliśmy się w tłumaczeniach związanych z nowymi mediami oraz Internetem, co sprawia, iż jesteśmy pod tym względem naprawdę konkurencyjni. Jako firma nowoczesna i innowacyjna cały czas dbamy o podnoszenie kompetencji naszych pracowników w tym zakresie.

Oszczędność czasu

Dobra komunikacja w naszym zespole wpływa na optymalizację pracy, która z kolei pozwala oszczędzić nam cenny czas zarówno naszych klientów jak i naszych pracowników. Dodatkowo, stosowane przez nas narzędzia, sprzęt oraz wcielanie w życie zasad ergonomii sprawiają, iż w możliwie najkrótszym czasie dostajesz teksty o wysokiej jakości lingwistycznej i merytorycznej.

ROZWIĄZANIA TŁUMACZENIOWE DEDYKOWANE FIRMOM Z BRANŻY TEKSTYLNEJ I ODZIEŻOWEJ

Tłumaczenia blogów

Blogosfera to w chwili obecnej ogromny potencjał opiniotwórczy. Blogerzy i blogerki mają coraz większy wpływ na powstawanie nowych trendów, a w mediach mainstreamowych coraz częściej cytuje się ich słowa a ich zdanie ma znaczącą rolę. W branży odzieżowej widać to jeszcze wyraźniej. Znane marki oraz wielcy projektanci pozwalają autorom najbardziej poczytnych blogów nosić swoje ubrania oraz fotografować się w nich. Jeśli blogerzy w odpowiedni sposób napiszą o danym produkcie, jeśli się im spodoba, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, iż w krótkim czasie stanie się on hitem sezonu bądź zaobserwuje się wzrost jego sprzedaży. Specjalizujemy się w tłumaczeniach blogów w wielu językach, skierowanych do różnych grup docelowych.

Tłumaczenia informacji prasowych

Jeśli prowadzisz firmę z branży tekstylnej, doskonale wiesz o tym, że działalność ta warunkuje powstawanie różnorakiego nią zainteresowania. Dla niektórych odbiorców najważniejszym aspektem pozostanie ten z obszaru fashion – produkty mają być po prostu modne. Inni klienci będą dodatkowo zainteresowani składem Twoich tkanin czy ubrań, będą dociekać, z czego dokładnie powstała dana sukienka czy marynarka. Jeszcze inni zwrócą uwagę na pochodzenie Twoich produktów, na to, gdzie i przez kogo są produkowane. Wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom oferujemy tłumaczenia na języki obce wszelkich informacji prasowych o Twojej firmie, które publikowane są w prasie na całym świecie.

Tłumaczenia artykułów prasowych

Prasa o tematyce modowej jak również inne tygodniki czy miesięczniki (zarówno te kierowane do kobiet, mężczyzn czy lifestylowe) jest bardzo dobrym miejscem, by zamieszczać w niej rzetelne i interesujące materiały o Twojej marce. Wpływa to zarówno na zainteresowanie daną kolekcją czy serią, jak również na ogólne postrzeganie Twojej firmy jako popularnej, nowoczesnej i modnej. Powierz Nam tłumaczenie wszelkich artykułów prasowych, a z całą pewnością dołączysz do grona Naszych zadowolonych klientów.

Tłumaczenia stron internetowych

Posiadanie strony internetowej jest dziś niekwestionowaną koniecznością w wielu branżach, również w tych związanych z przemysłem tekstylnym. Dokładnie analizujemy potrzeby każdego przedsiębiorstwa, zapewniając profesjonalne przekłady i lokalizację zawartości stron internetowych, aplikacji czy platform e-commerce. Na te ostatnie zwracamy szczególną uwagę w przypadku Twojego biznesu, gdyż to właśnie sklepy internetowe są najprawdopodobniej przyszłością zakupów konsumenckich, które generować będą coraz większe zyski.

Tłumaczenia kanałów social media

Kontakt z klientem jest jednym z ważniejszych obszarów prowadzenia jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Klient musi zostać obsłużony najlepiej, jak to tylko jest możliwe, dlatego wskazane jest przykładanie dużej wagi do umiejętnego prowadzenia komunikacji w kanałach social media. W branży odzieżowej klient, który z jakichś powodów nie jet zadowolony z usług firmy, nie będzie starał się zadzwonić do konsultanta marki, a raczej napisze o swoich wątpliwościach na forum np. na profilu na Facebooku. Nasi specjaliści przetłumaczą zarówno zawartość postów jak i podpowiedzą, jakimi słowami najlepiej moderować komentarze, by media społecznościowe przyczyniły się do pozytywnego wzrostu zainteresowania Twoją firmą.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń