Usługi tłumaczeniowe w parze językowej włoski-angielski

Profesjonalny zespół

Jakość tłumaczeń certyfikat ISO 9001: 2009Chcąc jak najlepiej sprostać Twoim potrzebom i oczekiwaniom, zatrudniamy w naszym biurze nie tylko rodaków, ale również zagranicznych pracowników. Dzięki temu nasz zespół składa się z profesjonalnych lingwistów z Polski oraz native speakerów, z których każdy posługuje się ojczystym językiem. Tak dobrana grupa osób daje nam bazę do realizacji nawet najtrudniejszych zleceń, które muszą być w pełni adekwatne do realiów kulturowych danego kraju.

Wieloletnie doświadczenie

Teoretyczna wiedza merytoryczna to jedno, a praktyka oparta na dotychczasowych doświadczeniach, to drugie. Na całe szczęście nasz zespół posiada jedno i drugie. Pracując od lat z różnego rodzaju Klientami, udało nam się zaobserwować pewne tendencje, które wpłynęły na aktualny kształt naszej oferty. Nie oznacza to jednak, że spoczęliśmy na laurach. Każdego dnia otrzymujemy kolejne zlecenia, z czego niektóre mieszczą się w dotąd realizowanych ramach, a inne absolutnie poza nie wykraczają. I taką różnorodność lubimy!

Podejście do klienta

tłumaczenia techniczneBiuro tłumaczeń to nie tylko specjaliści od języków obcych. W naszej firmie zatrudnieni są również profesjonaliści od relacji z Klientami, jak i osoby zarządzające i koordynujące pracę całego zespołu. Dzięki temu możemy zaproponować Ci współpracę z w pełni wykwalifikowaną kadrą specjalistów, która zatroszczy się o Ciebie na każdym etapie realizacji zlecenia. Przekonaj się sam i już dziś prześlij nam tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

Tłumaczenia z języka włoskiego na język angielski i z języka angielskiego na język włoski

Tłumaczenia medyczne

Medycyna jest bardzo szczególną dziedziną nauki, w której bez znajomości zaawansowanej terminologii branżowej, nie sposób się odnaleźć. Przede wszystkim odnosi się to do treści przetłumaczonych. Na podstawie zebranych doświadczeń, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszej oferty przekłady medyczne w parze językowej włoski-angielski. Dzięki temu, nie będziesz musiał obawiać się o wszelką potrzebną dokumentację – taką, jak na przykład wypisy z klinik i szpitali, opisy zabiegów i operacji, wyniki badań i testów laboratoryjnych – oraz wszelkie publikacje naukowe z tego zakresu. W naszym zespole zatrudniamy lingwistów z wieloletnim stażem, którzy prócz swojego podstawowego zawodu, zdobyli specjalistyczne kwalifikacje w zakresie nauk medycznych. Na bieżąco poszerzają swoją wiedzę merytoryczną, a w przypadku ewentualnych niepewności, konsultują się z najlepszymi w branży praktykami – lekarzami i naukowcami. Dzięki temu możesz być spokojny o rzetelność tłumaczenia wynikowego.

Tłumaczenia naukowe

Nie sposób być specjalistą od wszystkiego. Niestety, nawet native speaker nie jest w stanie posiadać wiedzy merytorycznej z każdej dziedziny. Zdając sobie z tego sprawę i wiedząc, jak duże zapotrzebowanie na tłumaczenia naukowe występuje w obecnych czasach, zdecydowaliśmy się wprowadzić taką pozycję do naszej oferty. Zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowanych lingwistów, którzy posiadają i na bieżąco poszerzają oraz aktualizują wiedzę z wybranej dyscypliny naukowej. Dzięki temu świadczą w pełni rzetelne i profesjonalne przekłady między innymi z: biologii, chemii, geografii, kartografii, geologii, geodezji, politologii, psychologii, farmaceutyki i wielu innych dziedzin. Dodatkowo, jeśli chcą się upewnić, że ich tok myślenia jest słuszny, zasięgają rady u najlepszych specjalistów, którzy od lat działają w obrębie zainteresowań danej dyscypliny naukowej. Wszystko to sprawia, że Klienci są zadowoleni z owoców pracy naszego biura tłumaczeń. Chcesz się przekonać? Dołącz do nich już dziś.

Tłumaczenia technologiczne

tłumaczenia specjalistyczneTechnologia jest dziedziną najprężniej rozwijającą się w obecnych czasach. Najprawdopodobniej to właśnie ta nauka w przyszłości będzie górowała nad innymi i wiodła prym na całym świecie. Warto więc już teraz poświęcić swoją uwagę pozyskiwaniu wiedzy z tego zakresu. Wiedząc, jak duże znaczenie ma ona obecnie i jaki potencjał niesie w sobie dla przyszłych pokoleń, wprowadziliśmy do naszej oferty tłumaczenia technologiczne w parze językowej włoski-angielski. Zatrudniamy najlepszych tłumaczy i specjalistów w obszarze technologii, którzy dokonają dla Ciebie przekładów związanych między innymi z: automatyką, robotyką, kosmonautyką, mechatroniką, informatyką, programowaniem i innymi dziedzinami znajdującymi swe podłoże w tej dziedzinie. Zainwestuj w innowacyjność w swoim przedsiębiorstwie, rozpoczynając od zlecenia naszym profesjonalnym lingwistom przekłady. To pierwszy krok do nawiązania w pełni obiecujących kontaktów biznesowych z zagranicznymi kontrahentami.

Tłumaczenia dokumentacji i umów

tłumaczenia z angielskiego na włoskiŻadne profesjonalne przedsiębiorstwo nie może się obyć bez solidnie prowadzonej i na bieżąco aktualizowanej dokumentacji oraz precyzyjnych umów zawieranych z pracownikami i kontrahentami. Chcąc prowadzić biznes międzynarodowy lub chociażby zawierać transakcje z zagranicznymi podmiotami, musimy zadbać o to, by każda ze stron posiadała równoznaczne informacje. W takim przypadku wcale nie musimy perfekcyjnie znać języka partnera biznesowego. Wystarczy, że nawiążemy współpracę z rzetelnym biurem tłumaczeń. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców takich, jak Ty, świadczymy w pełni profesjonalne usługi lingwistyczne w ramach przekładów biznesowych realizowanych. Od dziś nie będziesz musiał martwić się swoimi umowami handlowymi, dokumentacją przetargową, aktami notarialnymi i prawnymi, jak również pozostałą dokumentacją niezbędną do działalności Twojej firmy na rynkach międzynarodowych.

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń