Tłumaczenia w języku afrikaans – szeroki zakres usług oraz współpraca z najlepszymi tłumaczami

Język afrikaans (inaczej zwany językiem afrykanerskim) jest językiem germańskim bardzo blisko spokrewnionym z niderlandzkim (słowo afrikaans pochodzi właśnie z tego języka i oznacza afrykański). Język ten powstał na styku kilku kultur, a jego początki sięgają XVII wieku i czasów pierwszych holenderskich wypraw, które dały początek założeniu osiedla będącego zalążkiem obecnego Kapsztadu. Od tego czasu język Afrykanerów (czyli białych mieszkańców Republiki Południowej Afryki i innych krajów afrykańskich) nieustannie się rozwijał. Język afrikaans jest obecnie jednym z 11 języków urzędowych RPA, używany jest również w Namibii. Łącznie porozumiewa się nim ok. 6 mln ludzi.
Tłumaczenia w języku afrikaans

Oferujemy kompleksowe tłumaczenia dokumentów sporządzonych w języku afrikaans. Nasi pracownicy to wykształceni tłumacze z wieloletnim doświadczeniem w przekładzie tekstów dla firm oraz instytucji. Proponujemy atrakcyjne stawki oraz satysfakcjonujące terminy realizacji zleceń. Wśród usług w tym zakresie znajdą Państwo całą gamę tłumaczeń w tym tłumaczenia ofert handlowych, tekstów marketingowych, stron internetowych oraz specjalistycznych tłumaczeń technicznych.

Zastanawiasz się, ile będzie kosztować tłumaczenie?
Prześlij tekst do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.

 
tłumaczenia dokumentów handlowych

Tłumaczenie ofert handlowych

Zachęcamy do powierzenia nam tekstów dotyczących handlowego obszaru działalności Państwa firm lub instytucji. Chętnie przetłumaczymy Państwa dokumentację firmową w tym oferty handlowe Państwa usług i produktów oraz wszelkie inne teksty z nimi związane (umowy z dystrybutorami, umowy z przedstawicielami, dostawcami, umowy handlowe, kupna, sprzedaży). Teksty dla Państwa tłumaczymy w oparciu o najlepszą wiedzę językową, prawną oraz kulturoznawczą.

tłumaczenia marketingowe

Tłumaczenie tekstów marketingowych

Oferujemy kompleksowe podejście do tłumaczenia Państwa materiałów promocyjnych oraz reklamowych. We współpracy z naszymi specjalistami ds. marketingu i PR przygotujemy dla Państwa tłumaczenia folderów reklamowych, katalogów produktowych, broszur informacyjnych, odpowiedzi na zapytania ofertowe, treści wystąpień na międzynarodowych targach lub konferencjach oraz artykułów sponsorowanych i reklam prasowych przeznaczonych na rynek afrykański.

 
 
tłumaczenia stron internetowych

Tłumaczenie stron internetowych

Dla naszych klientów, dla których ważna jest obecność w Internecie i którzy przywiązują dużą wagę do nowoczesnych kanałów komunikacji, proponujemy kompleksowe tłumaczenie wielojęzycznych stron internetowych w tym również na język afrikaans. Dostarczając jednocześnie usługę lokalizacji Państwa tekstów sprawiamy, że są one zrozumiałe dla każdej osoby odwiedzającej Państwa witrynę bez względu na to, w jakim regionie geograficznym się ona znajduje.

tłumaczenia dla transportu

Tłumaczenia dla branży turystycznej

Specjalizujemy się w tłumaczeniach dedykowanych branży turystycznej. To oznacza, iż z naszych usług chętnie korzystają przewoźnicy, linie lotnicze, właściciele obiektów zabytkowych, właściciele hoteli oraz restauracji jak również piloci i przewodnicy wycieczek oraz biura turystyczne. Dostarczamy przekłady folderów informacyjnych, katalogów ofertowych, menu restauracyjnych, opisów wycieczek oraz firmowych stron internetowych, których treści dostosowujemy do danego regionu.

Naszym stałym Klientom oferujemy:

  • Atrakcyjne zniżki i dogodne warunki współpracy
  • Uproszczoną procedurę składania zleceń
  • Wyspecjalizowany zespół tłumaczy oraz dedykowanego opiekuna
  • Całodobową infolinię
  • Miesięczną fakturę zbiorczą

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę

Oceń