Edukujemy, informujemy, doradzamy – zarządzamy wielojęzycznymi serwisami internetowymi

Obsługa wielojęzycznego biura prasowegoWychodząc naprzeciw najnowszym trendom w prowadzeniu biznesu, przygotowaliśmy innowacyjną ofertę dla Państwa firmy. Podzielamy przekonanie, że komunikacja to współcześnie najprostsze, a zarazem najskuteczniejsze narzędzie służące budowaniu i utrzymywaniu trwałych relacji z szerokim gronem klientów, kontrahentów i partnerów. Mając to na uwadze, oferujemy Państwu zaprojektowanie, stworzenie i kompleksową obsługę wielojęzycznego biura prasowego, serwisu inwestorskiego lub bloga firmowego. W naszych projektach stosujemy najnowsze rozwiązania informatyczne, co pozwala na łatwe zarządzanie informacjami prasowymi oraz szybkie ich udostępnianie mediom za pomocą kanałów RSS/XML.
Pracujący w naszym biurze tłumacze i najwyższej klasy specjaliści w obszarze PR i komunikacji gwarantują wysoki poziom świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując poszczególne rozwiązania do profilu oraz potrzeb i oczekiwań Klientów. Nasza oferta ma w pełni kompleksowy charakter. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas obsługi.

Projektujemy i tworzymy wielojęzyczne serwisy prasowe, inwestorskie lub blogi firmowe

Projektujemy i tworzymy wielojęzyczne serwisy prasoweOferujemy kreatywne zaprojektowanie i profesjonalne przygotowanie serwisu prasowego, inwestorskiego lub bloga. Proponujemy umieszczenie go na zupełnie nowej domenie lub dedykowanej subdomenie Państwa witryny firmowej. Nasi informatycy sprawią, że nowy serwis będzie zoptymalizowany i zgodny z najnowszymi standardami sieciowymi, a doświadczeni web-designerzy zadbają o ujednolicenie szaty graficznej z aktualną stroną firmową.

Opracowujemy strategię i harmonogram działań komunikacyjnych

Nasze działania każdorazowo dostosowujemy do profilu działalności Państwa firmy. W tym celu tworzymy unikalną strategię zamieszczanych w serwisie treści i zoptymalizowanego pod tym względem harmonogramu działań komunikacyjnych. W zależności od bieżących potrzeb i oczekiwań, po indywidualnym uzgodnieniu szczegółów z Klientem, jesteśmy w stanie przygotować w pełni profesjonalny:

 • serwis prasowy (jeśli podstawowym celem komunikacyjnym ma być przekaz najświeższych informacji),
 • serwis inwestorski (jeżeli kluczową sferą działalności Klienta są gospodarka, ekonomia i finanse),
 • blog firmowy (o ile zgodnie ze strategią najlepszym środkiem komunikacji danej firmy jest edukacja i doradztwo).

W każdym przypadku dbamy nie tylko o wysoką jakość, niekwestionowaną poprawność i odpowiednią zawartość merytoryczną, ale również o dostosowanie formy przekazu do profilu serwisu, prowadzonego przez nas w Państwa imieniu.

Tworzymy bazę mediów, dziennikarzy i ekspertów

Przeanalizowany profil działalności Państwa firmy, zidentyfikowane oczekiwania i aktualne potrzeby, a wreszcie stworzona na tej podstawie strategia i harmonogram działań komunikacyjnych – to wszystko pozwala przygotować nam złożoną i w pełni kompletną bazę mediów. W trakcie jej tworzenia zwracamy szczególną uwagę na określone cele projektu i obszary branżowe, w obrębie których działa Państwa firma. Tego rodzaju zestawienie nie tylko usprawnia kontakt z redakcjami gazet, czasopism i portali internetowych, ale również bezpośrednio wpływa na skuteczne budowanie relacji przez komunikację.

Przygotowujemy wysokiej jakości materiały dla prasy

Tłumaczymy i lokalizujemy materiały prasoweW naszym biurze zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych copywriterów. Tworzone przez nich teksty cechują się bezwzględną poprawnością, jasnym przekazem i wysoką skutecznością marketingową. W zależności od opracowanego wcześniej projektu strategii komunikacyjnej oferujemy profesjonalne pisanie komunikatów i newsów prasowych, artykułów eksperckich i branżowych, wpisów na blogi firmowe, ofert i innych treści promocyjnych. Zapewniamy o indywidualnym podejściu do każdego zlecenia oraz dostosowaniu stylu do rodzaju informacji i grupy docelowych odbiorców. Gwarantujemy, że redagowane dla Państwa teksty cechują się wysoką jakością i są ukierunkowane na skuteczny przekaz komunikacyjny.

Tłumaczymy i lokalizujemy treści

Stała współpraca z najwyższej klasy tłumaczami pozwala na zapewnienie kompleksowej obsługi translatorskiej w obrębie realizowanych przez nas projektów. Dzięki pakietowemu charakterowi naszej oferty zyskujecie Państwo biuro prasowe, serwis inwestorski bądź blog firmowy dostępny od razu w wielu wersjach językowych. Tłumaczymy treści przekazane nam przez Klienta i przez nas stworzone – zarówno stałe, jak również te, które będą uzupełnianie na bieżąco w ramach aktualizacji. Należy dodać, że każdy wykonany przez nas przekład uwzględnia wymogi standaryzacyjne i jest dodatkowo zlokalizowany, czyli dostosowany do oczekiwań grupy docelowej, wcześniej przez nas zidentyfikowanych i określonych.

Udostępniamy wielojęzyczne treści i dystrybuujemy newsy prasowe

dystrybucja wielojęzycznych treści i informacji dla prasyOferujemy w pełni profesjonalną i zgodną z najwyższymi standardami usługę w zakresie rozpowszechniania i dystrybucji komunikatów prasowych, kierowanych zarówno do redakcji polskich, jak i agencji zagranicznych. Publikując w Internecie informacje o Państwa firmie i udostępniając materiały, które mogą zainteresować dziennikarzy, dbamy o najwyższy poziom skuteczności przekazywanych treści. Dowodzi tego przyjęte przez nas założenie, że w przypadku obcojęzycznych newsów prasowych poddajemy je każdorazowo procesowi lokalizacji.

Monitorujemy publikacje w Internecie i sporządzamy comiesięczny raport mediowy

monitoring wielojęzycznych informacji prasowychProwadzimy kompleksowy monitoring opublikowanych w Internecie treści dotyczących naszych Klientów i prowadzonej przez nich działalności. Efektem końcowym tego procesu jest comiesięczne przygotowywanie raportu mediowego zawierającego wyniki szczegółowej analizy z zakresu skuteczności strategii komunikacyjnych. W dokumencie tym prezentujemy, do jakiego grona dotarły informacje o Państwa firmie oraz przez kogo i jak często były cytowane. Uzyskanie takich danych pozwala na ewentualne uzupełnienie wypracowanej strategii, by jeszcze efektywniej budować relacje z klientami, kontrahentami i partnerami w oparciu o skuteczny komunikat, który do nich dociera.

Oferowana przez nas usługa z zakresu profesjonalnej obsługi wielojęzycznego biura prasowego, serwisu inwestorskiego lub bloga firmowego jest dostępna w systemie abonamentowym. Niniejsza oferta dotyczy artykułów prasowych. Są to teksty przedstawiające aktualną sytuację w branży, w których pojawiają się wypowiedzi eksperta – przedstawiciela Państwa firmy. Artykuł omawia zazwyczaj problem i proponuje możliwe rozwiązanie. W zależności od potrzeb Klienta i uzgodnionej z nim strategii komunikacyjnej na początek proponujemy dwie opcje:

PAKIET NA START

800 PLN/mies.
 • 2 artykuły prasowe lub blogowe miesięcznie;
 • Artykuły przygotowane w języku polskim;
 • Tłumaczenie artykułu na wybrany język (angielski lub niemiecki);
 • Dystrybucja treści do mediów w formie newslettera;
 • Miesięczny raport z listą publikacji.

PAKIET PODSTAWOWY

1400 PLN/mies.
 • 4 artykuły prasowe lub blogowe miesięcznie;
 • Artykuły przygotowane w języku polskim;
 • Tłumaczenie artykułu na wybrany język (angielski lub niemiecki);
 • Dystrybucja treści do mediów w formie newslettera;
 • Miesięczny raport z listą publikacji.
*Jeśli powyższe pakiety nie spełniają Państwa oczekiwań, możemy przygotować indywidualną ofertę.

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę