Oferujemy wysokiej klasy tłumaczenia ustne, które umożliwią efektywną komunikację z zagranicznym partnerem biznesowym.

Nasi tłumacze sprawnie posługują się ekonomicznym słownictwem w różnych językach. Wielu z nich posiada doświadczenie w biznesie, a tym samym wie, jak prowadzić negocjacje i zarządzać przedsiębiorstwem. Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych branż, oferujemy profesjonalne tłumaczenia ustne z użyciem fachowego słownictwa. Pomogą one przy precyzyjnym ustaleniu szczegółów w rozmowach handlowych.

Tłumaczenia ustne negocjacji i rozmów biznesowych:

  • szczegółowe przeniesienie sensu słów klienta do docelowego języka,
  • profesjonalny przekład wypowiedzi z użyciem specjalistycznego słownictwa,
  • stanowcze i zrozumiałe wyrażanie decyzji klienta,
  • poszanowanie kultury zagranicznych partnerów oraz zasad etyki biznesowej.

Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy

Na efektywne negocjacje składa się wiele elementów – stanowcze argumenty, ale i ton głosu oraz mowa ciała. Nasi tłumacze jasno i zrozumiale przekazują decyzje klientów, prezentując przy tym wyrażane przez nich emocje. Z drugiej strony, potrafią ukryć swoją prezencję wiedząc, że to partnerzy grają w dyskusjach biznesowych główne role. Każdego z naszych pracowników odznacza wysoka kultura osobista, dzięki czemu godnie mogą reprezentować interesy klientów. Posiadane przez nich umiejętności z zakresu komunikacji interpersonalnej umożliwiają sprawne wyrażenie w języku docelowym wszystkich żądań zleceniodawcy. Jeśli chcesz, by rozmowy z zagranicznym partnerem zakończyły się sukcesem, zadbaj o poprawne tłumaczenie Twoich słów z zachowaniem wobec niego wszelkich zasad savoir-vivre’u.

Gwarantujemy poufność

W przypadku tłumaczenia rozmów biznesowych i negocjacji gwarantujemy 100-procentową poufność. Interesy naszych klientów są naszymi interesami, dlatego staramy się zapewnić im jak największą pomoc w przeprowadzeniu skutecznej rozmowy.

Efektywne porozumienie to nasza specjalność

Oferujemy szeroki wybór kombinacji językowych tłumaczenia ustnego, gdyż zdajemy sobie sprawę, iż w dobie globalizacji współpracować mogą ze sobą firmy z różnych krajów świata. Coraz więcej europejskich przedsiębiorstw podejmuje współpracę z azjatyckimi. Na tłumaczu rozmów biznesowych i negocjacji spoczywa duża odpowiedzialność. Od prawidłowego przełożenia słów na język docelowy zależy wypracowanie dla klienta jak najlepszej opcji współpracy, a także podtrzymanie jego reputacji. Nasi tłumacze dostosują przekład do specyficznych norm kulturowych danego kraju tak, by nie urazić jego reprezentantów wypowiedziami zbyt bezpośrednimi lub ubogimi w formy grzecznościowe. Dzięki temu Twoje rozmowy biznesowe będą bardziej wyważone, efektywne i skuteczne.

Jak zamówić tłumacza na spotkanie biznesowe?

Jeśli poszukujesz tłumacza do rozmów biznesowych umówionych na ostatnią chwilę, nie wahaj się przesłać do nas wiadomości. Oferujemy usługę tłumaczenia ustnego w trybie przyspieszonym – szczegóły ustalamy indywidualnie. W przypadku stałej współpracy, proponujemy naszym klientom szereg udogodnień, m.in.: rabaty na tłumaczenia, możliwość współpracy z tym samym tłumaczem oraz szybki kontakt. Z przyjemnością pomożemy Ci nawiązać lukratywną kooperację biznesową, która Twojemu przedsiębiorstwu przyniesie same korzyści!

Profesjonalne tłumaczenia

 Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123

Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

 
Zamów wycenę

Oceń page