Tłumaczenie ustne przysięgłe w sądach, urzędach, notariatach i kancelariach prawnych. Szukasz Tłumacza? Skontaktuj się z nami!

Wybierając nasze uwierzytelnione tłumaczenia ustne:

  •  decydujesz się na usługi wykonywane przez doświadczonego, profesjonalnego i znającego specjalistyczne słownictwo tłumacza;
  •  masz pewność, że przekład dokonany będzie ze zwróceniem uwagi na wszystkie istotne szczegóły;
  •  otrzymasz indywidualnie dostosowaną usługę w dobrej cenie.

Kiedy potrzebujesz przysięgłego tłumaczenia ustnego?

Najlepsze biuro tłumaczeńUwierzytelnionego tłumaczenia ustnego wymagają wszelkie kontakty z instytucjami publicznymi, m.in.: prokuraturą, policją czy sądem w wypadku, gdy strony nie porozumiewają się tym samym językiem. Oferujemy profesjonalne przysięgłe tłumaczenia ustne podczas rozpraw sądowych, ślubów cywilnych, zawierania umówi i podpisywania aktów notarialnych, a także w trakcie walnych zgromadzeń akcjonariuszy. Wybierając przysięgłego tłumacza ustnego, pamiętaj o jednym: w Polsce nie ma prawnego podziału na tłumaczy przysięgłych ustnych i pisemnych, dlatego wielu z nich może być wyspecjalizowanych jedynie w przekładzie dokonywanym na papierze. Dla naszego biura pracują doświadczeni tłumacze ustni z odpowiednimi uprawnieniami, nadanymi przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Dzięki godzinom spędzonym na przekładzie różnego rodzaju rozmów, dyskusji, negocjacji i prelekcji, a także długotrwałym przygotowaniom do zdania egzaminu państwowego, są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług.

Przysięgłe tłumaczenia ustne – również specjalistyczne

Dzięki współpracy ze specjalistami z wielu branż możemy zaoferować uwierzytelnione tłumaczenia ustne różnego rodzaju. Profesjonalnie tłumaczymy zarówno wszelkie rozmowy z organami porządku publicznego, jak i umowy ustne oraz biznesowe dyskusje. Oferujemy zarówno tłumaczenia symultaniczne (wykonywane równolegle, na bieżąco), jak i konsekutywne (tłumacz przekłada całość lub mniejsze części wypowiedzi mówcy – zależnie od umowy), które cechuje wysoka jakość, szczegółowość oraz zastosowanie specjalistycznego słownictwa. Rodzaj przysięgłego tłumaczenia ustnego dobieramy odpowiednio do sytuacji tak, aby jak najdokładniej przenieść sens słów mówcy do języka docelowego.

Dlaczego współpraca z nami przynosi same korzyści?

Proponujemy usługi doświadczonych tłumaczy przysięgłych, dla których najważniejsza jest jakość przekładu. Służy ona w końcu interesom klienta. W parze z dokładnymi tłumaczeniami idą dobre ceny, wymierne do oferowanej usługi, a jednocześnie nie uszczuplające znacznie kieszeni zleceniodawcy. By wynagrodzić stałą, owocną współpracę, naszym klientom oferujemy atrakcyjne rabaty na tłumaczenia, dostęp do platformy umożliwiającej szybkie i wygodne przesyłanie tekstów do przekładu, a także szybki kontakt oraz możliwość współpracy z wybranym tłumaczem.

Dzięki naszym uprawnieniom i umiejętnościom możemy pracować z korzyścią dla Ciebie!

Profesjonalne tłumaczenia

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 888 500 123
+48 881 500 123
Codziennie w godz. 8.00 do 17.00

Wyślij e-mail: [email protected]

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu


Zamów wycenę